Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Odpromiennik, neutralizator - 50 cm

65,00 zł (brutto)
ODPROMIENNIK FAL SMARTFONÓW I LAPTOPÓW-TK-050R-ZASIĘG 50 CM

Zasięg działania: R = 0,5m H = 0,5m h = 0,5m

Opis

Prawie wszystkie urządzenia (kuchenki mikrofalowe, telefony komórkowe, anteny telewizyjne, alarmy mikrofalowe, anteny telefonii komórkowej, systemy komunikacji satelitarnej, radary, komputery, telewizory, lodówki, suszarki do włosów, golarki itp.) wokół nas wytwarzają pola elektromagnetyczne. Są one niewidoczne, ale otaczają nas w domu, w pracy, wszędzie. Technologiczny rozwój w ostatnich dekadach doprowadził dziś do tego, że trzeba nauczyć się życia z wszechobecnością fal elektromagnetycznych.

Jaki jednak jest wpływ pola elektromagnetycznego na zdrowie człowieka?
Fale elektromagnetyczne emitowane przez telefony komórkowe wg badań wykazują negatywny wpływ na żywe tkanki oraz powoduje uszkodzenia kodu DNA.

Pod czas napromieniowywania falami elektromagnetycznymi dochodzi też do wytrącania się hemoglobiny z krwinek czerwonych i przenikanie jej do krwiobiegu. A zbyt duże stężenie hemoglobiny w organizmie człowieka może powodować kłopoty z pracą serca oraz wytrącanie się kamieni nerkowych.
Energia promieniowania elektromagnetycznego, pochłonięta przez komórki, powoduje zmiany w strukturze wewnętrznej organelli komórkowych. Następstwem tego procesu są zmiany chemiczno-fizyczne, takie jak zmiana pH, aktywności enzymów czy tempa przemiany materii. Prowadzi to do różnych stanów chorobowych.

Technologia bezprzewodowego dostępu do Internetu (Wi-Fi), generuje stałe promieniowanie elektromagnetyczne co może szkodzić rozwijającemu się centralnemu systemowi nerwowemu dziecka.

Wielu naukowców podejrzewa, że pole elektromagnetyczne ma negatywny wpływ na mózg. Wg nich istnieje bezpośredni związek między rozwojem nowotworów złośliwych, a częstym używaniem komputerów, komórek i innych nadajników radiowych. Przez cały czas prowadzone są liczne badania, których wyniki pozwolą na jednoznaczne stwierdzenie szkodliwości lub też pozytywnego wpływu na organizm człowieka promieniowania elektromagnetycznego. Nastąpi to jednak najwcześniej za kilkanaście lat. Do tego czasu, jak najbardziej wskazany jest dystans i ograniczanie styczności z tego rodzaju falami oraz stosowanie odpromienników fal elektromagnetycznych, co zmniejsza ryzyko szkodliwego wpływu na organizm.

Neutralizator promieniowania elektromagnetycznego został, opracowany przez lubelskiego radiestetę Michała Klimkiewicza, jest urządzeniem likwidującym szkodliwe promieniowania emitowane przez komórki.

Odpromiennik od fal wytwarzanych przez smartfony, lapropy i inne urządzenia – TK-50R nie wymaga zasilania, ani ładowania oraz sam nie emanuje szkodliwego promieniowania.

Neutralizator TK-50R posiada wieczystą gwarancję działania i skuteczności.

Ma bardzo małe wymiary (45mm x 45mm x 0,6mm).

SPOSÓB STOSOWANIA:

Płytkę umieszczamy na obudowie smartfona czy laptopa.

Zasięg neutralizatora to oddziaływanie w promieniu 50 cm.

Specyfikacja produktu
TK50R
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
760,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające L jest to prześcieradło uziemiające składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 180 cm razem z kablem i wtyczką. Wzdłuż dłuższych boków prześcieradła...
460,00 zł (brutto)
Mata Ekranująco Uziemiająca Wielofunkcyjna, to doskonałe rozwiązanie łączące ochronę przed EMF jak i uziemianie w jednym produkcie. Dwa kolory: szara drobna krateczka i jeansowy. Zestaw razem z kablem i wtyczką.
810,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające XL jest to prześcieradło uziemiające, o wymiarach 210 x 200 cm  razem z kablem i wtyczką. (plus panele 100 % bawełniane doszyte po bokach długich – całość to 210 x 290 cm) , składa się z...
660,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające S jest to prześcieradło uziemiające, składające się z bawełny 98 % i srebra 2 %, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 140 cm, plus przewód i wtyczka. Wzdłuż dwóch boków prześcieradła są...
39,00 zł (brutto)
Rozmiar S dopasowany jest na nadgarstek  14-18 centymetrów.Rozmiar M dopasowany jest na nadgarstek 18-20 centymetrów.Rozmiar L dopasowany jest na nadgarstek  21-23 centymetry.

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się