Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Przyrządy do autoterapii – CranioCradle

Filtruj według
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Wielu z nas w dzisiejszych czasach prowadzi siedzący tryb życia. Ciągle gdzieś pędzimy, nie starcza nam godzin w dobie i nieustannie czymś się stresujemy. Miło poświęcić sobie czasem trochę uwagi, zadbać o siebie i rozluźnić spięte mięśnie. W tym celu wcale nie musimy spędzić całego weekendu w drogim hotelu spa ani udać się do profesjonalnego salonu czy do fizjoterapeuty. Poduszka elektryczna z masażem może zapewnić równie mocne wrażenia i to bez wychodzenia z domu.

Jakie działanie mogą wykazywać nasze produkty?

Poduszki masujące z poniższej kategorii m.in. stymulują mięśnie i stawy, redukują ból oraz pomagają pozbyć się zakwasów. Dotyk, pulsowanie i drżenie, jakie daje artykuł do uciskania karku, lędźwi lub grzbietu, to rewelacyjne odczucie. Wibracje mogą rozchodzić się również w miejsca trudno dostępne dla fizjoterapeuty lub pracownika np. salonu SPA. Nasz sprzęt elektryczny to wyjątkowe rozwiązanie, które sprawdza się w każdej sytuacji - w domu, w pracy, a nawet w podróży.

Dodatkowe zastosowania

Wybrane elektryczne poduszki do masażu posiadają również zastosowania takie jak poprawa dotlenienia i krążenia krwi w organizmie, ukojenie i relaks ciała, wspomaganie redukcji cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz lepszy, zdrowszy sen. Godne uwagi są również gadżety wykonujące Shiatsu lub te wyposażone w kamienie nefrytowe, nazywane także kamieniami życia. W artykuły tego rodzaju warto się zaopatrzyć, jeżeli mamy problem z dolegliwościami w okolicach pleców, takimi jak np. rwa kulszowa.

Zobacz więcej
Ostatnio oglądane
Brak produktów

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się