Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Okulary ajurwedyjskie

Filtruj według
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Medycyna staroindyjska wypracowała swoje zalecenia dotyczące działania na rzecz poprawy wzroku. Proponuje między innymi okulary ajurwedyjskie. Jest to produkt bez soczewek, z licznymi otworami o małej średnicy. W miejscu tradycyjnych szkieł znajduje się nieprzezroczysta przesłona. Ich twórcy sądzą, że patrzenie przez otwory zwiększy głębię ostrości widzenia. Można nosić je na co dzień, jednak nie w ruchu drogowym. Pole widzenia jest ograniczone i można poważnie ucierpieć na drodze.

Jaki wpływ może mieć ich noszenie?

Profesjonalne okulary ajurwedyjskie służą do rehabilitacji wzroku – poprawiają ostrość widzenia i rekomendowane są przez lekarzy w stanach pooperacyjnych oczu. Potrafią one stymulować naturalną pracę oczu w celu poprawy ich działania – efekty można zauważyć już po pierwszym założeniu, a ich regularne stosowanie będzie stopniowo poprawiało jakość wzroku.

Prezentujmy duży wybór artykułów rehabilitacyjnych przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wszystkie produkty dostępne w sprzedaży w naszym sklepie posiadają certyfikaty. Zyskały także pozytywną rekomendację Katedry i Kliniki Chorób Oczu Akademii Medycznej w Warszawie.

Zobacz więcej
Ostatnio oglądane
Brak produktów

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się