Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Okulary ziołowo - magnetyczne IRMA

86,00 zł (brutto)
Obecnie brak na stanie
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Opis

Okulary ziołowo-magnetyczna IRMA

18 magnesów ferroceramicznych naszytych ręcznie o mocy 900 GS

Okulary magnetyczne nie są wyrobem medycznym

Wskazania do stosowania:

  • Objawy suchego oka
  • Nadmierne łzawienie
  • Długotrwała praca przy komputerze
  • Długie prowadzenie pojazdu
  • Uczulenia, alergie
  • Ból głowy, gorsze widzenie
  • Odnowa biologiczna, relaksacja, medytacja
  • Poprawa urody oka

Charakterystyka wyrobu:

Okulary zawierają jedwabne saszetki wypełnione mieszanką czterech ziół o działaniu kojącym: świetlik, lipa, lawenda i melisa, z domieszką nasion lnu przeciwdziałających wietrzeniu ziół. Od strony oka saszetka jest zabezpieczona nakładką płócienną zapewniającą higienę. Wewnątrz wszytych jest 18 magnesów w takim rozmieszczeniu, aby zapewnić maksymalny efekt stymulacji magnetycznej, relaksacji i odprężenia. 17-ty i 18-ty magnes umieszczono na gumce utrzymującej okulary z przeznaczeniem dostymulacji dwóch ważnych punktów akupresurowych z tyłu głowy, u podstawy czaszki.  Okularów można użyć jako kompresu przy bólach głowy, przeziębionym gardle, zapaleniu oskrzeli bądź położyć na maseczkę upiększającą wzmacniając jej działanie naturalną energię biomagnetyczną.

Ekologiczne o starannie dobranej strukturze materiały zapewniają pełny dopływ energii, pochodzącej z naturalnych magnesów i tlenu z powietrza - co jest ważne w każdym procesie leczenia i rehabilitacji. Okulary, podobnie jak i inne wyroby pakowane są w etui foliowe zapinane na zamek velcro.

Przeciwwskazania do stosowania magnesów stałych:

Rozrusznik serca, aparaty słuchowe, inne implanty elektroniczne, ciąża i okres karmienia

Magnetoterapię należy traktować jako sprawdzoną historycznie, nieinwazyjną metodę leczenia bólu; złamań, zwichnięć, obrzęków i innych dolegliwości oraz sposób na rewitalizację ogólną i odnowę biologiczną organizmu, wspomagającą leczenie zasadnicze.

Mimo, że magnesy generują energię usuwającą każdy niemal ból, biostymulacja magnetyczna nie może być traktowana jako leczenie zastępcze, prowadzone na własną rękę. Każdy uporczywy, powtarzający się ból, powinien być zdiagnozowany medycznie.

Specyfikacja produktu
MAG-25
Produkty powiązane
39,00 zł (brutto)
Rozmiar S dopasowany jest na nadgarstek  14-18 centymetrów.Rozmiar M dopasowany jest na nadgarstek 18-20 centymetrów.Rozmiar L dopasowany jest na nadgarstek  21-23 centymetry.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
810,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające XL jest to prześcieradło uziemiające, o wymiarach 210 x 200 cm  razem z kablem i wtyczką. (plus panele 100 % bawełniane doszyte po bokach długich – całość to 210 x 290 cm) , składa się z...
710,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające M jest to prześcieradło uziemiające, składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 160 cm, plus przewód i wtyczka. Wzdłuż boków prześcieradła są doszyte...
760,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające L jest to prześcieradło uziemiające składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 180 cm razem z kablem i wtyczką. Wzdłuż dłuższych boków prześcieradła...
39,00 zł (brutto)
Rozmiar S dopasowany jest na nadgarstek  14-18 centymetrów.Rozmiar M dopasowany jest na nadgarstek 18-20 centymetrów.Rozmiar L dopasowany jest na nadgarstek  21-23 centymetry.
660,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające S jest to prześcieradło uziemiające, składające się z bawełny 98 % i srebra 2 %, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 140 cm, plus przewód i wtyczka. Wzdłuż dwóch boków prześcieradła są...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się