Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Mata uziemiająco-ekranująca wielofunkcyjna

460,00 zł (brutto)

Mata Ekranująco Uziemiająca Wielofunkcyjna, to doskonałe rozwiązanie łączące ochronę przed EMF jak i uziemianie w jednym produkcie. Dwa kolory: szara drobna krateczka i jeansowy. Zestaw razem z kablem i wtyczką.

Opis

Dla wielu z nas kontakt z urządzeniami elektrycznymi stanowi codzienność. Telefony komórkowe, routery Wi-Fi, laptopy, kuchenki mikrofalowe, indukcyjne oraz obecne w każdej ścianie okablowanie ułatwiają nam życie i właściwie w dzisiejszym świecie trudno obyć się bez dziesiątek przeróżnych gadżetów. Warto jednak pamiętać, że wszystkie te przedmioty wytwarzają niewidoczne dla naszego oka promieniowanie elektromagnetyczne. I chociaż ich nie dostrzegamy, wytworzone w ten sposób pola energii mają negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie – najczęstsze z nich uwzględniają: 

Problemy ze snem

Bóle głowy

Depresja, wahania nastroju, drażliwość

Zmęczenie i brak dobrego nastroju

Problemy z koncentracją i pamięcią

Mata Uziemiająco-Ekranująca Wielofunkcyjna  (50 x 70 cm) to nasz najnowszy produkt, posiadający szerokie spektrum zastosowań w codziennym życiu. Pozwala zarówno czerpać energię z Ziemi i wyrównywać potencjał elektryczny jak i na bieżąco zatrzymywać docierające do nas szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne (EMF).

Dzięki wykorzystaniu dwóch ważnych procesów – uziemienia oraz ekranowania, najwyższej jakości tkanin oraz solidnemu, wykonaniu Matę Uziemiająco-Ekranującą Wielofunkcyjną można stosować przez całą dobę na wiele sposobów.

By w pełni wykorzystać potencjał zdrowotny oraz uniwersalność, przyjrzyjmy się dwóm głównym mechanizmom, które oferuje Mata Uziemiająco – Ekranująca Wielofunkcyjna

UZIEMIENIE

W róg maty wszyliśmy łatkę przewodzącą wraz z zatrzaskiem, umożliwiającym podłączenie przewodu uziemiającego. Podłączamy pasujący przewód  4 metrowy (dołączony do zestawu) przez co cała wewnętrzna strona w kolorze szarym staje się uziemiająca a my, dotykając jej gołą skórą zaczynamy czerpać korzyści zdrowotne dzięki procesom opisanym tutaj. Warto pamiętać – im dłużej pozostajemy uziemieni, tym lepiej dla naszego organizmu.

EKRANOWANIE

Nasza mata została wykonana z unikalnej tkaniny ekranującej pola elektromagnetyczne (EMF). Gęsto tkane włókna ze stali nierdzewnej odbijają oraz pochłaniają wytwarzane przez sprzęty elektroniczne fale, dzięki czemu nie docierają do wrażliwych organów oraz tkanek. Dzięki doszytym do krawędzi maty paskom można związać ją na sobie jako fartuszek, przepaskę czy niewielką narzutę, odpowiednio chroniąc wystawioną na promieniowanie część ciała (patrz zdjęcia powyżej).

*tkanina chroni przed falami elektromagnetycznymi niejonizującymi wysokich częstotliwości

Łącząc uziemienie z ekranowaniem uzyskaliśmy produkt wielofunkcyjny… Dzięki niewielkim rozmiarom łatwo zabierzesz go ze sobą do pracy, w podróż, na trening lub włożysz do torebki. Eleganckie, miękkie bawełniane wykończenie umożliwia dyskretne korzystanie z Maty Uziemiająco-Ekranującej Wielofunkcyjnej w biurze lub kawiarni, a dzięki wygodnym wiązaniom i solidnym szwom możesz cieszyć się z bezpieczeństwa i wygody. Z przodu umieściliśmy specjalną kieszeń – umieszczony w niej telefon zachowa i odbierze sygnał, który jednak nie przedostanie się dalej do naszych organów wewnętrznych.

Jak działa tkanina ekranująca?

Produkty ekranujące Terrapia cechują się jedną z najwyższych wartości ekranowania na rynku.

Nasza tkanina zawdzięcza swoje ekranujące właściwości specjalnym, gęsto tkanym włóknom ze stali nierdzewnej, z których została wykonana. Tworzy ochronną barierę, odbijającą oraz pochłaniającą napływające z zewnątrz fale elektromagnetyczne.

Zawarta w niej stal nierdzewna tłumi aż 35 dB przy częstotliwościach od 1 GHz wzwyż – w praktyce oznacza to, że ponad 99,98% szkodliwych fal pochodzących od pospolitych urządzeń domowych, takich jak routery WiFi, kuchenki mikrofalowe i indukcyjne, słuchawki bezprzewodowe, głośniki Bluetooth, lodówki, gniazdka elektryczne ( szczególnie przy łóżku w sypialni)  czy telefony komórkowe zostaje zatrzymana przed nasz produkt nim dotrze do Twojego ciała.

UWAGA: Tkanina chroni przed elektromagnetycznym promieniowaniem niejonizującym wysokich częstotliwości.

SKŁAD ORAZ INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA

Skład materiałowy

Materiał wierzchni: bawełna 100%

Warstwa wewnętrzna/uziemiająco-ekranująca : 40% bawełna, 30% stal nierdzewna, 30% poliester

Instrukcja użytkowania:

Prać w pralce w 30 °C (cykl delikatny)

Nie wybielać!

Nie czyścić chemicznie!

Prasować w niskiej temperaturze bez pary (max 100 °C)

Do prania stosować wyłącznie delikatny płyn bez zmiękczaczy, wybielaczy czy detergentów. Nie używać proszku do prania! Nie prać chemicznie! Suszyć rozwieszone.

UWAGA: Mata chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym niejonizującym wysokich częstotliwości.

Specyfikacja produktu

Opis

Wymiary
prześcieradło 220 x 90 cm wraz z zatrzaskiem
Produkty powiązane
760,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające L jest to prześcieradło uziemiające składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 180 cm razem z kablem i wtyczką. Wzdłuż dłuższych boków prześcieradła...
810,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające XL jest to prześcieradło uziemiające, o wymiarach 210 x 200 cm  razem z kablem i wtyczką. (plus panele 100 % bawełniane doszyte po bokach długich – całość to 210 x 290 cm) , składa się z...
16 innych produktów w tej samej kategorii:
710,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające M jest to prześcieradło uziemiające, składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 160 cm, plus przewód i wtyczka. Wzdłuż boków prześcieradła są doszyte...
660,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające S jest to prześcieradło uziemiające, składające się z bawełny 98 % i srebra 2 %, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 140 cm, plus przewód i wtyczka. Wzdłuż dwóch boków prześcieradła są...
810,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające XL jest to prześcieradło uziemiające, o wymiarach 210 x 200 cm  razem z kablem i wtyczką. (plus panele 100 % bawełniane doszyte po bokach długich – całość to 210 x 290 cm) , składa się z...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się