Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Prześcieradło uziemiające - 210x90 cm - uniwersalne UD

480,00 zł (brutto)
Opis

Funkcjonując w dzisiejszym świecie na co dzień nie mamy możliwości chodzenia na przykład boso lub częstego doprowadzania organizmu do uziemiania w inny sposób. Z pomocą przychodzi nam tutaj pościel z funkcją uziemienia. Jest to bawełniana pościel z przewodzącymi włóknami srebrnymi i umożliwia łatwe uziemienie dla kontaktu z potencjałem Ziemi i ekranowanie pól elektrycznych niskiej częstotliwości od instalacji i urządzeń elektrycznych. Dzięki bawełnianej bazie jest miła w dotyku. 

PRZEŚCIERADŁO UZIEMIAJĄCE UNIWERSALNE

Jest to prześcieradło uziemiające o wymiarach 220 x 90 cm. Składa się z bawełny 98 % i srebra (srebrnych włókien) 2 % czyli około 2000 m w jednym prześcieradle, które zapewniają przewodnictwo na całej powierzchni. Drobny, kratkowany wzór sprawia, że tkanina zawiera duże ilości srebrnych włókien i przez to jest doskonale przewodząca. Na brzegu prześcieradła znajduje się zatrzask do podłączenia przewodu.

Prześcieradło ma kolor biały (nie optycznie biały) przeplatany szarą kratką (to srebrne włókna). Na brzegu prześcieradła uziemiającego znajduje się łatka łącząca tkaninę z zatrzaskiem i przewodem zakończonym specjalną wtyczką.

ZESTAW ZAWIERA KOMPLET POTRZEBNYCH AKCESORIÓW DO UZIEMIENIA:

  • prześcieradło 220 x 90 cm wraz z zatrzaskiem (plus boczne panele bawełniane)
  • przewód łączący 4 m
  • wtyczkę do podłączenia z uziemienie

W celu prawidłowego korzystania z uziemienia niezbędny jest kontakt prześcieradła ze skórą. W tym celu najlepiej położyć prześcieradło uziemiające na twoim prześcieradle.

JAK PRAWIDŁOWO PRAĆ PRZEŚCIERADŁO:

  • wybierając program do delikatnych tkanin
  • max w 30 stopniach
  • Używać płynów do prania delikatnych tkanin
  • Suszyć w stanie rozwieszonym
  • Prasować w temperaturze do 100 stopni Celsjusza

Prześcieradło uziemiające prane i użytkowane zgodnie z powyższymi zaleceniami powinno przewodzić ok. 2 lat.

Wypranie w proszku i wyższej temperaturze niż 40 stopni, może uszkodzić srebrne włókna. Również dodawanie płynów zmiękczających spowoduje oksydowanie i zablokowanie przewodzenia.

NIE NALEŻY:

Używać proszków, wybielaczy, detergentów, płynów do zmiękczania oraz olejków zapachowych, nie prać chemicznie.

UZIEMIENIE CIAŁA A NASZE ZDROWIE

Człowiek, jako naturalny przewodnik prądu, powinien mieć uziemienie podobne do tego, jakie zapewnia się urządzeniom elektrycznym.

Ludzkie ciało zbudowane jest głównie z wody i minerałów, dlatego też stanowi naturalny przewodnik prądu. Idąc tym tokiem rozumowania, powinniśmy zatem od czasu do czasu ustabilizować nasz "układ elektryczny". Urządzenia wykorzystujące energię elektryczną muszą być niekiedy uziemione, czyli "podłączone" do ujemnie naładowanych elektronów znajdujących się na powierzchni ziemi, inaczej mogą stać się niesprawne. Z ludźmi jest podobnie. Noszenie butów z podeszwami izolacyjnymi lub spanie w łóżkach które są odizolowane od płaszczyzny podłoża ziemi odłącza większość ludzi od naturalnego uziemienia jakie nam daje nasza planeta. A to niestety prowadzi do zaburzenia przepływu elektronów przez organizm człowieka, co niestety prowadzi do zaburzeń jego prawidłowego funkcjonowania.

Osoby korzystające z uziemienia, odnotowują jego niezwykły dobroczynny wpływ na ich organizm. Pomaga on w leczeniu wielu schorzeń.

Oto niektóre tylko pozytywne efekty stosowania uziemienia:

Natychmiast poprawia jakość snu.
Redukuje stres i zmęczenie.
Likwiduje napięciowe bóle głowy i mięśni.
Wykazuje silne działania antyzapalne oraz przeciwbólowe.
Pobudza i zwiększa poziom energii.
Redukuje i likwiduje przyczyny przewlekłych stanów zapalnych w organizmie.
Skraca czas leczenia kontuzji sportowych i gojenia się urazów.
Pobudza do pracy układ immunologiczny organizmu.
Reguluje rytm biologiczny organizmu.
Pomaga w leczeniu chorób reumatycznych i zapalnych stanów.
Łagodzi symptomy zaburzeń hormonalnych u kobiet i zespołu napięcia przedmiesiączkowego.
Powoduje rozrzedzenie krwi, normalizuje ciśnienie tętnicze i zmniejsza ryzyko chorób sercowo-naczyniowych, zawału i udaru.
Korzystnie wpływa na leczenie cukrzycy, schorzeń jelit i niewydolność nerek.

UWAGA!

Pościel uziemiającą, należy odłączyć z gniazdka podczas wyładowań atmosferycznych - burzy.  

Specyfikacja produktu

Opis

Wymiary
220 x 90 cm wraz z zatrzaskiem (plus boczne panele bawełniane)
Produkty powiązane
760,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające L jest to prześcieradło uziemiające składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 180 cm razem z kablem i wtyczką. Wzdłuż dłuższych boków prześcieradła...
460,00 zł (brutto)
Mata Ekranująco Uziemiająca Wielofunkcyjna, to doskonałe rozwiązanie łączące ochronę przed EMF jak i uziemianie w jednym produkcie. Dwa kolory: szara drobna krateczka i jeansowy. Zestaw razem z kablem i wtyczką.
810,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające XL jest to prześcieradło uziemiające, o wymiarach 210 x 200 cm  razem z kablem i wtyczką. (plus panele 100 % bawełniane doszyte po bokach długich – całość to 210 x 290 cm) , składa się z...
16 innych produktów w tej samej kategorii:
710,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające M jest to prześcieradło uziemiające, składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 160 cm, plus przewód i wtyczka. Wzdłuż boków prześcieradła są doszyte...
760,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające L jest to prześcieradło uziemiające składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 180 cm razem z kablem i wtyczką. Wzdłuż dłuższych boków prześcieradła...
39,00 zł (brutto)
Rozmiar S dopasowany jest na nadgarstek  14-18 centymetrów.Rozmiar M dopasowany jest na nadgarstek 18-20 centymetrów.Rozmiar L dopasowany jest na nadgarstek  21-23 centymetry.

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się