Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Skarpety z wkładami magnetycznymi

115,00 zł (brutto)
Wybierz rozmiar
  • rozmiar M
  • rozmiar XL
Dostępny produkt z innymi opcjami 0 Przedmiot
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Rozmiar M XL
Numer obuwia 38-39
43-44

Opis

Skarpety z wkładką magnetyczną

Wyrób medyczny klasy I

32-40 magnesów ferroceramicznych (para) naszytych ręcznie o mocy 900 GS

Wskazania do stosowania:

  • Przy bólach i urazach stóp, pięt, opuszków palców, goleni i kolan
  • Przy słabym krążeniu, zimnych stopach, drętwieniu palców u nóg
  • Przy infekcjach grypowych, przeziębieniach, łagodzenie bólu głowy
  • Przy bólach zwyrodnieniowo- reumatycznych stóp, stawów skokowych, kolan
  • Akupresura magnetyczna stóp w czasie używania skarpet

Charakterystyka wyrobu:

Skarpety magnetyczne zostały wykonane ze 100% wełny. Wewnętrzną wkładkę wykonano z dwóch warstw (filc+tkanina futerkowa), pomiędzy które naszyto ręcznie magnesy ferroceramiczne, pełniące podwójną rolę: aplikatorów do biostymulacji magnetycznej oraz punktów uciskających i masujących receptory stóp. Oferowane skarpety są lekkie, miękkie i przewiewne.

Ekologiczne o starannie dobranej strukturze materiały zapewniają pełny dopływ energii, pochodzącej z naturalnych magnesów i tlenu z powietrza - co jest ważne w każdym procesie leczenia i rehabilitacji. Skarpety, podobnie jak i inne wyroby pakowane są w etui foliowe zapinane na zamek velcro.

Tabela rozmiarów

Rozmiar S M L XL
Numer obuwia 36-37 38-39 40-42 43-44

Przeciwwskazania do stosowania magnesów stałych: rozrusznik serca, aparaty słuchowe, inne implanty elektroniczne, ciąża i okres karmienia

Magnetoterapię należy traktować jako sprawdzoną historycznie, nieinwazyjną metodę leczenia bólu; złamań, zwichnięć, obrzęków i innych dolegliwości oraz sposób na rewitalizację ogólną i odnowę biologiczną organizmu, wspomagającą leczenie zasadnicze.

Mimo, że magnesy generują energię usuwającą każdy niemal ból, biostymulacja magnetyczna nie może być traktowana jako leczenie zastępcze, prowadzone na własną rękę. Każdy uporczywy, powtarzający się ból, powinien być zdiagnozowany medycznie.

Nasze produkty bioterapeutyczne są bezpieczne, skuteczne, wszechstronnie sprawdzone i ogólnie dostępne poprzez sieć sklepów medycznych. Zostały dobrze ocenione w kraju i za granicą, posiadają wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I.

Założone "reżimy" ręcznej technologii stanowią duże utrudnienie w produkcji. Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Mamy jednak pewność, że obraliśmy właściwą drogę, dzięki której osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną, pełną ekologię i znakomite oceny odbiorców o czym świadczy 20 lat nieprzerwanej produkcji i dystrybucji w sektorze rehabilitacyjno-medycznym;bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych.

Specyfikacja produktu
MAG-22
Produkty powiązane
39,00 zł (brutto)
Rozmiar S dopasowany jest na nadgarstek  14-18 centymetrów.Rozmiar M dopasowany jest na nadgarstek 18-20 centymetrów.Rozmiar L dopasowany jest na nadgarstek  21-23 centymetry.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
810,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające XL jest to prześcieradło uziemiające, o wymiarach 210 x 200 cm  razem z kablem i wtyczką. (plus panele 100 % bawełniane doszyte po bokach długich – całość to 210 x 290 cm) , składa się z...
39,00 zł (brutto)
Rozmiar S dopasowany jest na nadgarstek  14-18 centymetrów.Rozmiar M dopasowany jest na nadgarstek 18-20 centymetrów.Rozmiar L dopasowany jest na nadgarstek  21-23 centymetry.
460,00 zł (brutto)
Mata Ekranująco Uziemiająca Wielofunkcyjna, to doskonałe rozwiązanie łączące ochronę przed EMF jak i uziemianie w jednym produkcie. Dwa kolory: szara drobna krateczka i jeansowy. Zestaw razem z kablem i wtyczką.
660,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające S jest to prześcieradło uziemiające, składające się z bawełny 98 % i srebra 2 %, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 140 cm, plus przewód i wtyczka. Wzdłuż dwóch boków prześcieradła są...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się