Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Bioaktywator wody

59,00 zł (brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie 2 Przedmioty
Opis

Magnetyczny bioaktywator wody

12 magnesów ferroceramicznych naszytych ręcznie o mocy 1200 GS

Bioaktywator wody nie jest wyrobem medycznym

Wskazania do stosowania namagnesowanej wody:

  • Poprawa jakości snu, energetyzacja i wzmocnienie organizmu
  • Pobudzenie procesów dotleniania i spalania, wspomaganie metabolizmu i trawienia oraz alkalizacja organizmu
  • Zapobiega osadzaniu się cholesterolu na ściankach naczyń krwionośnych i złogów wapnia w wątrobie i nerkach
  • Alkalizuje tkanki i komórki, eliminując niekorzystne dla zdrowia zakwaszenie organizmu
  • Reguluje ciśnienie krwi
  • Zmniejsza poranną sztywność stawów i mięśni powodowaną schorzeniami reumatycznymi i wiekiem
  • Zapobiega chorobom, wzmacnia i regeneruje organizm

Charakterystyka wyrobu:

Bioaktywator wykonany jest z tkaniny polarowej i elastycznej perforowanej taśmy - na którą naszyto 12 silnych magnesów ferroceramicznych o sile 1200 Gausów. Zapięty na rzepy nakłada się na butelkę z napojemi, słoik lub szklankę i utrzymuje przez okres 0,5 do 1 godziny.Służy do uzyskiwania zmiany struktury wody i poprawy jej jakości oraz podniesienia właściwości witalno-zdrowotnych i walorów smakowych wody pitnej. Woda namagnesowana jest bardziej energetyczna i przyswajalna przez organizm, łatwiej dociera do wszystkich zakątków organizmu.  Z bioaktywatora może korzystać każdy, kto czuje się zmęczony, osłabiony, jest pod wpływem stresu, odczuwa ogólne rozbicie, bóle kręgosłupa i łamanie w kościach.  

Ekologiczne o starannie dobranej strukturze materiały zapewniają pełny dopływ energii, pochodzącej z naturalnych magnesów i tlenu z powietrza - co jest ważne w każdym procesie leczenia i rehabilitacji. Bioaktywator, podobnie jak i inne wyroby pakowane są w etui foliowe zapinane na zamek velcro. 

Przeciwwskazania do stosowania magnesów stałych: Brak przeciwwskazań do stosowania płynów poddanych  biologicznemu działaniu magnesów.
Przeciwwskazania dotyczyć mogą jedynie stosowania (przykładania) bioaktywatora do ciała przez osoby korzystające  z rozrusznika serca i innych implantów elektronicznych, kobiet w ciąży i matek karmiących.

Magnetoterapię należy traktować jako sprawdzoną historycznie, nieinwazyjną metodę leczenia bólu; złamań, zwichnięć, obrzęków i innych dolegliwości oraz sposób na rewitalizację ogólną i odnowę biologiczną organizmu, wspomagającą leczenie zasadnicze.

Mimo, że magnesy generują energię usuwającą każdy niemal ból, biostymulacja magnetyczna nie może być traktowana jako leczenie zastępcze, prowadzone na własną rękę. Każdy uporczywy, powtarzający się ból, powinien być zdiagnozowany medycznie.

Specyfikacja produktu
MAG-26
Produkty powiązane
39,00 zł (brutto)
Rozmiar S dopasowany jest na nadgarstek  14-18 centymetrów.Rozmiar M dopasowany jest na nadgarstek 18-20 centymetrów.Rozmiar L dopasowany jest na nadgarstek  21-23 centymetry.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
39,00 zł (brutto)
Rozmiar S dopasowany jest na nadgarstek  14-18 centymetrów.Rozmiar M dopasowany jest na nadgarstek 18-20 centymetrów.Rozmiar L dopasowany jest na nadgarstek  21-23 centymetry.
710,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające M jest to prześcieradło uziemiające, składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 160 cm, plus przewód i wtyczka. Wzdłuż boków prześcieradła są doszyte...
760,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające L jest to prześcieradło uziemiające składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 180 cm razem z kablem i wtyczką. Wzdłuż dłuższych boków prześcieradła...
810,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające XL jest to prześcieradło uziemiające, o wymiarach 210 x 200 cm  razem z kablem i wtyczką. (plus panele 100 % bawełniane doszyte po bokach długich – całość to 210 x 290 cm) , składa się z...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się