Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Odpromiennik, neutralizator - 25m

100,00 zł (brutto)
ODPROMIENNIK, NEUTRALIZATOR SZKODLIWYCH FAL-TM-025R-ZASIĘG 25M

Zasięg działania: R = 25m H = 12m h = 9m

Opis

Każdy podziemny ciek wodny promieniuje pionowo do góry i na boki pod kątem 45°, przy czym promieniowanie pionowe jest najsilniejsze i tym samym bardziej szkodliwe. Ciek wodny jest w ciągłym ruchu i generuje fale elektromagnetyczne i fale dźwiękowe. Osoby, którzy przez pewien czas przebywają w zasięgu promieniowania podziemnych cieków, skarżą się na różne dolegliwości, które odczuwają w zależności od wrażliwości już po okresie od kilku tygodni do kilku lat. Najczęstsze dolegliwości, które pojawiają się u osób narażonych na wpływ promieniowania, to:
* trudności w zasypianiu, koszmary senne, zmęczenie, senność;
* częste osłabienia, nadmierne pocenie się, uczucie suchości w ustach, utrata apetytu, nadmierne łaknienie lub jego brak;
* wzmożona nerwowość, samoistne drżenie rąk i ciała, mrowienie odczuwane najczęściej w kończynach, nieuzasadnione uczucie zimna lub gorąca, kłucie w okolicy serca, trudności w głębszym oddychaniu i ataki astmy;
* bóle i zawroty głowy, bóle i opuchlizny na stawach, bóle “wędrujące” po różnych częściach ciała;
* zmniejszona krzepliwość krwi, zwężenia i złogi patologiczne w naczyniach krwionośnych;
* nasilenie objawów alergii i chorób skórnych;
* ogólne osłabienie odporności organizmu prowadzące do ciężkiego przebiegu wszelkich infekcji;
* skłonności do schorzeń serca, wątroby, nerek, żołądka, jelit, a nawet do chorób nowotworowych (udowodnione przez radiestetów i lekarzy).

Prawie wszystkie urządzenia (kuchenki mikrofalowe, telefony komórkowe, anteny telewizyjne, alarmy mikrofalowe, anteny telefonii komórkowej, systemy komunikacji satelitarnej, radary, komputery, telewizory, lodówki, suszarki do włosów, golarki itp.) wokół nas wytwarzają pola elektromagnetyczne. Są one niewidoczne, ale otaczają nas w domu, w pracy, wszędzie, niestety, negatywnie wpływając na nasze zdrowie i samopoczucie.

Można zaradzić tego typu negatywnemu promieniowaniu, wykorzystując do tego celu tzw. odpromienniki, neutralizatory radiostezyjne.

Odpromiennik, neutralizator cieków wodnych i szumów elektromagnetycznych TM-025R ma zastosowanie w domkach, przestrzeniach otwartych typu działki, ogrody, sady, obiekty wolno stojące.

Neutralizator jest urządzeniem likwidującym promieniowanie chorobotwórcze pochodzące od:

→ stref nad ciekami wód wgłębnych zwanych potocznie “żyłami wodnymi”
→ uskoków i deformacji geologicznych (także złóż minerałów)
→ linii wysokiego napięcia i urządzeń elektrycznych
→ częściowo zmniejsza tzw. promieniowanie sieciowe

Odpromiennik nie wymaga zasilania, nie naładowuje się i sam nie emanuje szkodliwego promieniowania.

Może być stosowany w każdym miejscu i w każdym położeniu.
Budowa i zasada działania neutralizatora daje wieczystą gwarancję na jego skuteczne działanie.

Zasięg działania w promieniu 25 metrów!

Wymiary: 10 × 10 × 0,5 cm.

Specyfikacja produktu
TM025R
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
710,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające M jest to prześcieradło uziemiające, składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 160 cm, plus przewód i wtyczka. Wzdłuż boków prześcieradła są doszyte...
460,00 zł (brutto)
Mata Ekranująco Uziemiająca Wielofunkcyjna, to doskonałe rozwiązanie łączące ochronę przed EMF jak i uziemianie w jednym produkcie. Dwa kolory: szara drobna krateczka i jeansowy. Zestaw razem z kablem i wtyczką.
760,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające L jest to prześcieradło uziemiające składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 180 cm razem z kablem i wtyczką. Wzdłuż dłuższych boków prześcieradła...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się