Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Odpromiennik, neutralizator -18 cm

40,00 zł (brutto)
ODPROMIENNIK, NEUTRALIZATOR FAL KOMÓRKI-TK-018R-ZASIĘG 18 CM

Zasięg działania: R = 0,18m H = 0,09m h = 0,07m

Opis

Odpromiennik dedykowany telefonom komórkowym starej generacji (brak internetu). Skutecznie chroni przed promieniowaniem kancerogennym pochodzącym od aparatu telefonicznego. Bardzo małe wymiary (26mm x 26mm x 0,6mm) umożliwiają umieszczenie odpromiennika wewnątrz telefonu.

Prawie wszystkie urządzenia (kuchenki mikrofalowe, telefony komórkowe, anteny telewizyjne, alarmy mikrofalowe, anteny telefonii komórkowej, systemy komunikacji satelitarnej, radary, komputery, telewizory, lodówki, suszarki do włosów, golarki itp.) wokół nas wytwarzają pola elektromagnetyczne. Są one niewidoczne, ale otaczają nas w domu, w pracy, wszędzie. Technologiczny rozwój w ostatnich dekadach doprowadził dziś do tego, że trzeba nauczyć się życia z wszechobecnością fal elektromagnetycznych.

Jaki jednak jest wpływ pola elektromagnetycznego na zdrowie człowieka?
Fale elektromagnetyczne emitowane przez telefony komórkowe wg badań wykazują negatywny wpływ na żywe tkanki oraz powoduje uszkodzenia kodu DNA.

Pod czas napromieniowywania falami elektromagnetycznymi dochodzi też do wytrącania się hemoglobiny z krwinek czerwonych i przenikanie jej do krwiobiegu. A zbyt duże stężenie hemoglobiny w organizmie człowieka może powodować kłopoty z pracą serca oraz wytrącanie się kamieni nerkowych.

Energia promieniowania elektromagnetycznego, pochłonięta przez komórki, powoduje zmiany w strukturze wewnętrznej organelli komórkowych. Następstwem tego procesu są zmiany chemiczno-fizyczne, takie jak zmiana pH, aktywności enzymów czy tempa przemiany materii. Prowadzi to do różnych stanów chorobowych.

Technologia bezprzewodowego dostępu do Internetu (Wi-Fi), generuje stałe promieniowanie elektromagnetyczne co może szkodzić rozwijającemu się centralnemu systemowi nerwowemu dziecka.

Wielu naukowców podejrzewa, że pole elektromagnetyczne ma negatywny wpływ na mózg. Wg nich istnieje bezpośredni związek między rozwojem nowotworów złośliwych, a częstym używaniem komputerów, komórek i innych nadajników radiowych. Przez cały czas prowadzone są liczne badania, których wyniki pozwolą na jednoznaczne stwierdzenie szkodliwości lub też pozytywnego wpływu na organizm człowieka promieniowania elektromagnetycznego. Nastąpi to jednak najwcześniej za kilkanaście lat. Do tego czasu, jak najbardziej wskazany jest dystans i ograniczanie styczności z tego rodzaju falami oraz stosowanie odpromienników fal elektromagnetycznych, co zmniejsza ryzyko szkodliwego wpływu na organizm.

Neutralizator promieniowania generowanego przez komórki został, opracowany przez lubelskiego radiestetę Michała Klimkiewicza, jest urządzeniem likwidującym szkodliwe promieniowania emitowane przez komórki.

Odpromiennik TK-18R nie wymaga zasilania, ani ładowania oraz sam nie emanuje szkodliwego promieniowania.

Neutralizator TK-18R posiada wieczystą gwarancję działania i skuteczności.

Ma bardzo małe wymiary (26mm x 26mm x 0,6mm).

Zasięg działania neutralizatora.

SPOSÓB STOSOWANIA:

Płytkę umieszczamy wewnątrz obudowy telefonu, naklejamy na obudowę lub umieszczamy pod etui telefonu.

Specyfikacja produktu
TK18R
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
39,00 zł (brutto)
Rozmiar S dopasowany jest na nadgarstek  14-18 centymetrów.Rozmiar M dopasowany jest na nadgarstek 18-20 centymetrów.Rozmiar L dopasowany jest na nadgarstek  21-23 centymetry.
810,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające XL jest to prześcieradło uziemiające, o wymiarach 210 x 200 cm  razem z kablem i wtyczką. (plus panele 100 % bawełniane doszyte po bokach długich – całość to 210 x 290 cm) , składa się z...
760,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające L jest to prześcieradło uziemiające składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 180 cm razem z kablem i wtyczką. Wzdłuż dłuższych boków prześcieradła...
710,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające M jest to prześcieradło uziemiające, składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 160 cm, plus przewód i wtyczka. Wzdłuż boków prześcieradła są doszyte...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się