Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Krzesła profilaktyczno-rehabilitacyjne

Filtruj według
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Wiele osób pracuje w biurze i siłą rzeczy spędza przynajmniej osiem godzin dziennie w pozycji siedzącej. Dzieci i młodzież siedzą za to pół dnia w szkole czy na uczelni przy mało komfortowych drewnianych ławkach. Potem wszyscy wracamy do domu i przynajmniej tutaj warto zadbać o wygodne meble. Siedzący tryb życia i brak ruchu w dłuższej perspektywie może przyczynić się do rozwoju wielu schorzeń, zwyrodnień i bólu odcinka lędźwiowego i szyjnego. Warto zawczasu temu zapobiegać i już teraz zaopatrzyć się w fotel ortopedyczny biurowy.

Dlaczego nasze produkty są wyjątkowe?

Głowna koncepcja i przewaga foteli ortopedycznych Kulik System nad zwykłymi fotelami polega na wsparciu, korekcji i zmniejszeniu obciążenia na wszystkich odcinkach kręgosłupa. Łagodzą ból w plecach i kręgosłupie spowodowany długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji. Krzesła profilaktyczne Kulik System zapewniają elastyczną pracę kręgosłupa na odcinku łuku lędźwiowego.

Jakie ortopedyczne krzesło rehabilitacyjne można u nas dostać?

Na naszej stronie można nabyć krzesło biurowe rehabilitacyjne szyte na miarę. Można zdecydować się na mniejszą wersję z zaokrągloną górą, model prostokątny lub opcję z podpórką pod głowę. Każda wersja jest dostępna z dwiema opcjami podłokietników i dwoma rodzajami podstawy, tj. z nierysującymi kółkami do powierzchni twardych lub miękkich. Dysponujemy także wieloma kolorami siedzisk rehabilitacyjnych.

Zobacz więcej
Ostatnio oglądane
Brak produktów

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się