Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Bańki próżniowe magnetyczne HACI - komplet 12 sztuk

175,00 zł (brutto)

Komplet baniek próżniowych HACI zawiera:

6 baniek z dodatnim
6 baniek z ujemnym
magnesem w komplecie
Średnice wewnętrzne baniek:
⇒ 2,5 cm (2 szt) ⇒ 2,0 cm (6 szt)
⇒ 1,5 cm (2 szt) ⇒ 0,5 cm (2 szt)

Opis

Bańki Haci wykonane z gumy przeznaczenia medycznego do stawiania baniek na ciele w celach leczniczych.

Z czego składa się bańka Haci?

Bańka składa się z plastikowego przezroczystego kapturka, w którym znajduje się igła z zakończeniem wykonanym z trwale namagnesowanego stopu, pompki próżniowej, która wytwarza podciśnienie(wystarczy ścisnąć bańkę, przyłożyć ją do skóry i puścić), przewodu powietrza, oznaczenia biegunowości oraz kołnierzyka ochronnego. Ponadto Bańki Haci są namagnesowane odpowiednio N i S. Nakłada się je według pewnych schematów: namagnesowane w ten sam sposób bądź naprzemiennie.

Jak działają gumowe magnetyczne bańki Haci?

W zabiegu z zastosowaniem Bańki Haci, bańka przyczepia się do ciała poprzez ściśnięcie pompki próżniowej i przystawieniu igły do wybranego miejsca na ciele bez nakłuwania skóry. Igła wykorzystuje zasady działania tradycyjnej akupunktury, gdzie stymuluje się różne punkty używając kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu igieł do przeprowadzenia jednego zabiegu. Wybrane zastosowania z potwierdzonymi pozytywnymi efektami działania: bóle głowy, bóle spowodowane zapaleniem nerwu trójdzielnego, bóle zębów, bóle brzucha i żołądka, bóle kręgów szyjnych, sztywność karku, zapalenie okołostawowe barku, bóle lędźwiowe, urazy mięśni okolic krzyża, przepuklina dysków lędźwiowych, rwa kulszowa, reumatoidalne zapalenie stawów, bóle kłębowe kciuka, bóle pięt, opuchlizna po iniekcji, tężyczka, bolesne miesiączkowanie.

Na co należy uważać podczas użytkowania baniek?

Bańki należy trzymać z dala od źródeł ciepła (stop magnetyczny ulega rozmagnesowaniu w temperaturze 100 stopni celsjusza) oraz przechowywać w odległości przynajmniej 10 cm od przedmiotów wrażliwych na działanie pola magnetycznego (np: odbiorniki telewizyjne, zegarki). Do zestawu dołączona jest ulotka z instrukcjami w języku polskim. Bańka Hachi otrzymała certyfikat amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków FDA (Food and Drug Administration) oraz została opatentowana w Chinach, Ameryce, Japonii, Europie jak również w innych krajach.

Rodzaje działań baniek:

działanie pod ciśnieniem

działanie polem magnetycznym

stymulacja punktów zaostrzonym grotem magnesu

Inne zastosowania: Pomoc w rzucanie palenia, choroba lokomocyjna i morska, angina, katar sienny, nadmierna senność, udar słoneczny, zapalenie pochewki ścięgna, wpływ na długowieczność i ogólny stan zdrowia.

Specyfikacja produktu
BM12
Produkty powiązane
35,00 zł (brutto)
Zalety gumowych baniek chińskich: * łatwość zastosowania, nieinwazyjność * są wyprodukowane z trwałych nietłukących się materiałów * można je bez problemu zabierać ze sobą w podróż (nawet samolotem) * są lekkie -...
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się