Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

BAŃKI ANTYCELLULITOWE SILIKONOWE - kpl. 8 szt.

88,00 zł (brutto)
Opis

Bańki antycellulitowe silikonowe – komplet 8 sztuk.

Bańki są całkowicie bezpieczne, ponieważ nie ma konieczności stosowania ani ognia, ani pompki odsysającej powietrze, ani żadnego dodatkowego przyrządu.

• niezwykle łatwe w zastosowaniu (po prostu ściśnij bańkę, dociśnij do ciała i puść);

• łatwa kontrola wytwarzanego podciśnienia (kwestia mocniejszego lub słabszego ściśnięcia bańki);

• bezpieczne w każdym wieku (brak skutków ubocznych);

• wykonywanie masażu jest szczególnie zalecane podczas kąpieli lub pod prysznicem

UWAGA: Nie zaleca się wykonywania masażu bańkami u osób z żylakami oraz schorzeniami skórnymi. Masaż bańką może obejmować całe ciało lub tylko strefy objęte cellulitem – najczęściej biodra, uda i pośladki. Przed zabiegiem należy ciało posmarować oliwką, najlepiej użyć specjalnej oliwki do masażu antycellulitowego, co dodatkowo wzmocni rezultaty terapeutyczne. Same ruchy masujące nie są trudne – wykonuje się długie pociągnięcia bańką po skórze, jaki i delikatne ruchy koliste. Warto zapisać się choćby na jeden profesjonalny zabieg w gabinecie masażu – wówczas można podpatrzeć poszczególne ruchy i wypróbować je w domu.

Efekt antycellulitowy podczas masażu bańką osiągamy dzięki zwiększeniu ukrwienia i działaniu podciśnienia. Działanie próżni powoduje przekrwienie tkanki, szybsze usuwanie toksyn, uelastycznienie skóry. Dochodzi również do rozbijania tkanki tłuszczowej. Początkowo po masażu mogą pojawić się niewielkie siniaki i zaczerwienienia. Ale szybko znikną. Zabieg może również wydać się bolesny. Dlatego nie należy zasysać bańki zbyt mocno na skórze. Bańki silikonowe są przeźroczyste, więc widzimy ile tkanki zostało wessanej. Nie należy trzymać jej zbyt długo w jednym miejscu. Powinna być cały czas w ruchu.

Nie odnotowano żadnych przypadków reakcji alergicznych.

Sama terapia jest przyjemnością przynoszącą konkretne efekty.

Specyfikacja produktu
1BS8

Opis

Materiał
silikon
Średnica
3,5 cm
Produkty powiązane
125,00 zł (brutto)
dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony Kolory aplikatorów są wybierane wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania aplikatora w wybranym przez niego kolorze...
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się