Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Aplikator do masażu twarzy - "Kropelka" 3,5 Ag - (para)

37,00 zł (brutto)

Opis

Rozstaw igieł 3,5 mm, rozmiar 3,2 cm x 3,2 cm. Ilość igieł: 128

Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro; podstawa: guma medyczna.

Aplikator „Kropelka” opracowany specjalnie do pielęgnacji skóry twarzy, szyi, dekoltu. Dzięki powierzchni oddziaływania, minimalnemu rozstawowi igieł oraz wygodnej formie aplikatora, “Kropelka” aktywnie oddziałuje na mięśnie twarzy i szyi, tonizując je. Osiąga się efekt liftingu, polepsza się owal twarzy i podnosi się drugi podbródek. Odbywa się masaż na poziomie komórek, co zapewnia głębsze przedostanie się aktywnych komponentów kremów do komórek skóry. Odnawia się elastyczność skóry, na skutek czego spowalniane są procesy starzenia się.

Masaż aplikatorem „Kropelka” – sprężynujący, polegający na kreśleniu pętli, ucisk paliczkami drugiego i trzeciego palca po liniach masażowych twarzy, wykonywany jednocześnie obiema rękami.

W placówkach leczniczych do sterylizacji aplikatorów używa się powszechnie stosowanych preparatów do dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego. W warunkach domowych — zaleca się obróbkę roztworem myjącym, przemywanie pod bieżącą wodą i suszenie strumieniem gorącego powietrza (suszarką).
Przy poprawnym korzystaniu aplikatora jego termin przydatności stanowi 5 – 7 lat.

Specyfikacja produktu
0017
Produkty powiązane
Brak produktów
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się