Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

BAŃKI SILIKONOWE - komplet 2 sztuk

19,99 zł (brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie 2 Przedmioty

Masaż antycellulitowy bańkami silikonowymi jest przyjemny i przynosi konkretne efekty.

Opis

Bańki silikonowe – komplet 2 sztuk.

• niezwykle łatwe w zastosowaniu (po prostu ściśnij bańkę, dociśnij do ciała i puść);

• łatwa kontrola wytwarzanego podciśnienia (kwestia mocniejszego lub słabszego ściśnięcia bańki);

• bezpieczne w każdym wieku (brak skutków ubocznych);

• wykonywanie masażu jest szczególnie zalecane podczas kąpieli lub pod prysznicem

UWAGA: Nie zaleca się wykonywania masażu bańkami u osób z żylakami oraz schorzeniami skórnymi.

Bańki przeznaczone są do wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych, kosmetologicznych oraz próżniowego masażu. Bańki wykonane są z ekologicznie czystego silikonu, który nie powoduje reakcji alergicznych na skórze. 

Charakterystyczną cechą baniek silikonowych, w porównaniu do tradycyjnych szklanych, jest brak potrzeby używania ognia, które sprawiają, że zabiegi są bardziej komfortowe i bezpieczne, ponieważ eliminują możliwość oparzenia i mikro urazów, które występują ze względu na nadszczerbienia i nierówne krawędzie szklanych baniek. Próżnia w silikonowych bańkach wytwarzana jest przez proste jej ściśnięcie i przyłożenie ścianek bańki do skóry. Brak ognia eliminuje psychologiczny strach przez zabiegiem, a możliwość regulowania samemu siły przyssania powoduje, że bańki mogą być stosowane w leczeniu dzieci w każdym wieku. Bańki silikonowe są również przydatne dla stosowania przez osoby niedowidzące lub niewidome.

Używanie baniek w poprawie zdrowia stosowane jest od czasów starożytnych. Bańki były rozpowszechnione na Wschodzie (Chiny, Tajlandia, Korea). Bańki występowały w różnych kształtach i rozmiarach, wykonane były ze szkła, ceramiki, a nawet z bambusa.

Działanie baniek polega między innymi na regulacji zaburzonych czynności organizmu. Bańki powodują przekrwienie miejscowe, którego celem jest rozszerzenie naczyń, pobudzenie przemiany materii i co się z tym wiąże szybsze wydalenie szkodliwych substancji będących przyczyną bólu, skurczów i stanów zapalnych. Stawiając bańki wpływamy dodatkowo na choroby narządów wewnętrznych.

Efekty po użyciu baniek silikonowych:

> jędrna i gładka skóra,

> lepsze krążenia krwi,

> zmniejszenie cellulitu,

> poprawa kondycji skóry,

> redukcja rozstępów,

> ustabilizowane napięcie mięśniowe.

Sposób użycia bańki antycellulitowej:

Przed rozpoczęciem masażu bańką silikonową należy nasmarować ciało oliwką oliwką lub kremem do masażu. Dzięki temu, bańka będzie lepiej utrzymywać się na skórze oraz będzie mieć odpowiedni poślizg umożliwiający przeprowadzenie masażu. Następnie należy przyłożyć bańkę do ciała i lekko ją ścisnąć. Bańka w ten sposób zassie się na skórze. Masaż zaleca się wykonywać ruchami podłużnymi i poprzecznymi wzdłuż wybranych fragmentów ciała. 

Aby masaże bańkami chińskimi były efektywne - należy pamiętać o regularności ich wykonywania.

Specyfikacja produktu
1BS2

Opis

Materiał
silikon
Średnica
3,5 cm
Produkty powiązane
35,00 zł (brutto)
Zalety gumowych baniek chińskich: * łatwość zastosowania, nieinwazyjność * są wyprodukowane z trwałych nietłukących się materiałów * można je bez problemu zabierać ze sobą w podróż (nawet samolotem) * są lekkie -...
390,00 zł (brutto)
Mata do masażu, refleksoterapii, akupresury dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony, czarny Kolory masażerów są wybierane i wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość...
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się