Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Bańki próżniowe magnetyczne z pompką – komplet 24 sztuki

129,00 zł (brutto)
Opis

Zestaw 24 szt. różnej wielkości próżniowych baniek z wewnętrzną końcówką magnetyczną.

Średnica wewnętrzna baniek:

- 6 cm (4 szt)

- 5 cm (4 szt)

- 4 cm (4 szt)

- 3,5 cm (4 szt)

- 2,0 cm (4 szt)

długość wężyka: 65 cm

Zestaw zawiera:

*bańki 24 szt

*pompka

*instrukcja w języku polskim

Komplet chińskich baniek próżniowych o potrójnym działaniu: działanie podciśnieniem działanie polem magnetycznym stymulacja punktów zaostrzonym grotem magnesu

Zasada działania: podciśnienie wytwarza się poprzez odessanie powietrza za pomocą specjalnej pompki po wcześniejszym przyłożeniu bańki do skóry, a umieszczony na końcu każdej z nich zawór utrzymuje ten stan w ich wnętrzu. Podczas zabiegu grot magnesu uciska i stymuluje polem magnetycznym punkty akupunkturowe.

Bańki próżniowe (bezogniowe) zyskują coraz większą popularność przez wzgląd na wygodę ich stawiania (dzięki rurce bańki można stawiać bez pomocy drugiej osoby nawet na plecach) oraz na bezpieczeństwo (brak możliwości poparzenia się jak przy bańkach szklanych).

Specyfikacja produktu
BP24
Produkty powiązane
Brak produktów
16 innych produktów w tej samej kategorii:
35,00 zł (brutto)
Zalety gumowych baniek chińskich: * łatwość zastosowania, nieinwazyjność * są wyprodukowane z trwałych nietłukących się materiałów * można je bez problemu zabierać ze sobą w podróż (nawet samolotem) * są lekkie -...
139,00 zł (brutto)
Rozmiary baniek:  2 bańki o średnicy 25 mm, 2 bańki o średnicy 32 mm, 2 bańki o średnicy 35 mm, 2 bańki o średnicy 45 mm, 2 bańki o średnicy 50 mm, 2 bańki o średnicy 55 mm.

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się