Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Książka - Holistyczne uzdrawianie tarczycy

44,00 zł (brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie 1 Przedmiot
Opis

HOLISTYCZNE UZDRAWIANIE TARCZYCY. JAK SKUTECZNIE PRZYWRÓCIĆ NATURALNĄ RÓWNOWAGĘ HORMONALNĄ

Czy łatwo się denerwujesz, jesteś drażliwy i nadpobudliwy? Masz objawy depresji, odczuwasz smutek i lęk lub cięgle jesteś zmęczony? Takie objawy mogą świadczyć o braku równowagi hormonalnej i problemach z tarczycą. Dowiedz się, jak samodzielnie je wyeliminować. Odzyskaj energię, radość, zdrowie i pewność siebie.

Tarczyca jest głosem duszy

Tarczyca jest wrażliwym „trybikiem” w wielkiej strukturze całego układu hormonalnego, odpowiedzialnym za regulację całego organizmu. Nie lubi stresu i ciężkich przeżyć. Jest głosem duszy, określa stopień naszej niezależności, samourzeczywistnienia i wyrażania siebie.

Czy masz ucisk lub gulę w gardle?

Ucisk w gardle, gula czy duszenie to określenia, które często odpowiadają fizycznym objawom zaburzeń pracy tarczycy. Dla wielu chorych nawet luźna apaszka czy szalik staje się nie do zniesienia. Podobnie, najdelikatniejsze dotknięcia okolic szyi odczuwa się jako nieprzyjemne, co stanowi pierwszą, istotną wskazówkę, że pojawiają się zaburzenia czynności tego organu.

Jak rozpoznać typowe objawy?

Wspomniane dolegliwości dotykają coraz większy odsetek osób. Skutkiem może być brak równowagi hormonalnej, depresja, niepokój, osłabienie układu odpornościowego oraz przyrost masy ciała. Autorka, ekspert ds. tarczycy i układu hormonalnego, opisuje naturalne metody leczenia i środki zaradcze. Dzięki tej książce poznasz kuracje na nadczynność, niedoczynność, wole czy chorobę Hashimoto. Dowiesz się, czym się różni terapia hormonami syntetycznymi i bioidentycznymi. Zyskasz wgląd w duchowe powiązania tego organu i jego związek między ciałem a umysłem. Będziesz mógł zastosować dietę, która wesprze Twój powrót do zdrowia. Przejmiesz także kontrolę nad swoim życiem.

Skorzystaj z porad autorytetu

Autorka przeszła szkolenie w dziedzinie coachingu przywódczego, dzięki czemu zintegrowała i połączyła swoją pasję do zdrowia człowieka oraz kosmicznych współzależności. Teraz, jako ekspertka w dziedzinie tarczycy i układu hormonalnego, w szczególny sposób edukuje chorych i rozbudza ich świadomość. Dzięki głębokiej wiedzy medycznej i astrologicznej, wspiera swoich klientów na drodze do silnego, szczęśliwego i zdrowszego życia. Organizuje indywidualne uzdrowicielskie sesje i coachingi. Z pasją prowadzi uczestników szkoleń poświęconych zdrowiu tarczycy i układu hormonalnego ku nowej jakości życia i transformującemu poznaniu własnej osobowości.

Odzyskaj energię, radość, zdrowie i pewność siebie.

Specyfikacja produktu
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
495,00 zł (brutto)
Mata do masażu, refleksoterapii, akupresury dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony, czarny Kolory masażerów są wybierane i wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość...
330,00 zł (brutto)
Mata do masażu, refleksoterapii, akupresury dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony, czarny Kolory masażerów są wybierane i wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się