Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

OwlEye Recovery – dla oka z wadą wzroku

130,00 zł (brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie 1 Przedmiot

Czym są nakładki blokujące niebieskie światła – Blocker OwlEYE?

Bloker OwlEYE to filtr soczewkowy oprawiony w ramki okularów, jego zadaniem jest ochrona przed szkodliwym działaniem sztucznego światła – w szczególności LED. Soczewki zostały wykonane w taki sposób by blokowały i pochłaniały światło niebieskie i zielone.

Opis

Zagrożenia płynące ze strony światła niebieskiego i zielonego?

Soczewki Blocker OwlEYE wykonane są z lekkiego, szkła organicznego CR 39, pokrytego specjalnie utwardzaną powloką, chroniącą ją przed zadrapaniami.

Zawieszane blokery OwlEye to lekkie soczewki PC (poliwęglan), blokujące niebieskie światło na poziomie 98,8% a zielone na 98,13% umocowane w delikatnym systemie montażowym.

Soczewki Blocker OwlEYE powinny być noszone w ciągu dnia podczas pracy przed komputerem, a tym bardziej po zmierzchu.

Odpowiedzią OwlEye dla osób z wadami wzroku, poszukujących ochrony przed śmieciowym światłem, są zawieszane blokery/soczewki na posiadane już, dedykowane przez lekarza okulary.

Zawieszane blokery OwlEye to lekkie soczewki PC (poliwęglan), blokujące niebieskie światło na poziomie 98,8% a zielone na 98,13% umocowane w delikatnym systemie montażowym.

Ten współczynnik czyni Blocker OwlEYE bardzo skuteczna ochroną oczu przed śmieciowym światłem, gwarantując wyrównanie zegara biologicznego człowieka, a co za tym idzie powrót do równowagi. Oznacza to, że jeśli używasz Blocker OwlEYE modelu: Twilight podczas patrzenia na ekran, szczególnie po zmroku, pomogą one zmniejszyć ekspozycję naszych oczu na w/w fale świetlne. A co za tym idzie, OwlEye wspiera naszą gospodarkę hormonalną, asekurując produkcję melatoniny, odpowiedzialnej za nasz prawidłowy cykl dobowy, a co za tym idzie – zdrowszy sen, czyli ogólną kondycję organizmu.

Producent nie jest w stanie sprostać wyzwaniu dopasowania soczewek korekcyjnych z funkcją blokowanie, pod głębokie wady wzroku i zmienne wynikające z przebiegu choroby. W tej kwestii może wypowiadać się tylko specjalistyczna instytucja okulistyczna.

FAKTY!

Przeciętny pracownik biurowy spędza 1700 godzin rocznie przed ekranem komputera, do tego dochodzi również nasze uzależnienie od korzystania z telefonów przez cały dzień do późnego wieczoru. Czas spędzany nad ekranem ma różne negatywne skutki dla naszego ciała i umysłu, takie jak zmęczenie oczu, bóle głowy czy bezsenność.

ROZWIĄZANIE!?

Aby poradzić sobie z tymi w/w problemami, możesz wybrać OwlEye do blokowania nie naturalnego, szkodliwego światła.

Specyfikacja produktu
Produkty powiązane
Brak produktów
16 innych produktów w tej samej kategorii:
48,00 zł (brutto)
Aparat na halluksy składa się z elastycznej taśmy zakończonej pętlą nakładaną na paluch. Taśmę owijamy wokół stopy i tym samym regulujemy siłę odwodzenia. Aparat można stosować całodobowo, jest niezwykle komfortowy....

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się