Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Aparat korekcyjny na haluksy MARCIN

24,00 zł (brutto)
Prawy - Lewy

Opis

JEDYNY TAKI NA RYNKU!

Aparat MARCIN jako pierwszy na świecie aparat korekcyjny na halluksy, został opracowany i opatentowany przez firmę NEURON w 1985 roku, a znak towarowy jest zastrzeżony.

Leczenie halluksów przy zastosowaniu aparatu odbywa się już od kilkudziesięciu lat. Mimo upływu czasu aparat na halluksy firmy NEURON bezustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Słuchamy uwag naszych klientów, a następnie wprowadzamy korekcje pozwalające na doskonalenie naszego produktu.

Pragniemy, by jakość aparatów na halluksy MARCIN była na najwyższym poziomie. Każdy szczegół wykonujemy z ogromną dbałością i precyzją, używając komponentów wyłącznie od polskich producentów. Nasze produkty są niezwykle trwałe.

Leczenie halluksów z pomocą aparatów MARCIN jest wygodne i bezbolesne.

Specyficzna budowa aparatu powoduje, że dotychczas jest to najlepsza propozycja na polskim rynku.

Aparat korekcyjny na halluksy MARCIN używany jest w trakcie snu i wypoczynku. Nie można w nim chodzić. To rodzaj szyny, której zadaniem jest odwodzenie palucha w celu naprostowania go, przy pomocy dołączonego rzepa oraz naturalnej skóry, która otacza halluks.

Aparat ten, w przeciwieństwie do aparatów, w których można chodzić, umożliwia silniejsze odwodzenie palucha, przez co jego skuteczność jest znacznie większa.

Aparat MARCIN I jest:
*polecany przez specjalistów
*bezpieczny i trwały
*posiada elementy z naturalnej skóry - jako jedyny na rynku
*uniwersalny – możliwość regulacji i dopasowania do każdej stopy
*prosty w użyciu
*umożliwia prawidłową korekcję stawu dużego palca stopy
*skutecznie redukuje ból
*zapobiega rozwojowi koślawości palucha stopy (hallux valgus)
*zalecany w rehabilitacji pooperacyjnej do stosowania w trakcie snu, wypoczynku (nie należy w nim chodzić)

Zalecenia: zaleca się stosowanie aparatu MARCIN w dzień i w nocy; użytkowanie aparatu należy rozpocząć od 1 godziny w ciągu dnia, wydłużając stopniowo czas noszenia. W aparacie nie należy chodzić, gdyż grozi to jego pęknięciem.

Przeciwwskazania: w przypadku cukrzycy, zaburzeń krążenia i chorób stóp zaleca się konsultacje lekarskie. Aparat dostępny jest w komplecie (na prawą i lewą stopę) oraz na sztuki w modelu prawo- lub lewokończynowym.

Specyfikacja produktu
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
18,00 zł (brutto)
Indeks: KS16 Książka opisuje lecznicze oddziaływanie na małżowinę uszną. Podano dokładny opis ucha oraz metodę masażu (także profilaktycznego automasażu) i stymulacji punktowej dla prawie 200 zastosowań. Format: 14 x...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się