Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Anuform - sonda/elektroda doodbytnicza, do użytku domowego i klinicznego

165,00 zł (brutto)
Opis

Przeznaczona dla mężczyzn i kobiet. Stosowana przy elektrostymulacji leczącej nietrzymanie stolca, nietrzymanie moczu, nagłe parcia, zaburzenia erekcji, brak odczuwania doznań seksualnych i inne schorzenia związane z funkcjonowaniem okolic analnych oraz do wzmocnienia mięśni dna miednicy.

Anuform stosowany jest również dopochwowo, w sytuacjach gdy powinna być używana sonda o mniejszych rozmiarach, do subtelniejszej aplikacji dopochwowej.

Najbardziej komfortowa w użyciu i skuteczna w działaniu spośród wszystkich tego typu sond. Doskonały stymulator zwieracza. Anuform jest bardzo wygodny w użyciu i zapewnia doskonałą stymulację nerwów i mięśni. Może być używany ze stymulatorem Pericalm i ze wszystkimi urządzeniami do stymulacji i biofeedbacku. Sonda ma anatomiczny kształt, jest lekka, bezpiecznie pozostaje w miejscu stymulacji i nie ślizga się. Półkoliste kształty styków, o dużej płaszczyźnie stymulacyjnej, dobrze przylegają do ścian odbytu i pobudzają mięśnie do skurczu, dzięki czemu nie ma konieczności ręcznego ustawiania prawidłowej pozycji sondy. Po włożeniu sondy do odbytu, pozwala ona mięśniom zwieraczy na zaciśnięcie się wokół szyjki sondy.
Zbudowana jest z medycznego tworzywa sztucznego, gwarantującego najwyższy poziom higieny. Łatwa w stosowaniu i czyszczeniu. Wyposażona w kabel o długości 36 cm, z łączem pin 2 mm, który jest odporny na zawilgocenie. Ergonomiczna budowa pomaga we właściwej aplikacji sondy i łatwy wybór optymalnego miejsca stymulacji . Aplikacja elektrod jest łatwa, a używanie ich wygodne i bezpiecznie.

Anuform to najnowsza wersja sondy, doskonale współpracująca z urządzeniami do biofeedbacku, doskonale przewodzi sygnał i ułatwia odczyt informacji. Zazwyczaj, na zabieg elektrostymulacji przeznacza się od 15 do 20 minut dziennie.

Oferowany przez nas Anuform jest bardzo łatwy w obsłudze i wyposażony w czytelną instrukcję w języku polskim.

Specyfikacja produktu
ALFX4
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
390,00 zł (brutto)
Mata do masażu, refleksoterapii, akupresury dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony, czarny Kolory masażerów są wybierane i wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość...
60,00 zł (brutto)
Mata do masażu, refleksoterapii, akupresury, kosmetologii dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony, czarny Kolory masażerów są wybierane i wysyłane losowo. Na życzenie klienta,...
135,00 zł (brutto)
Wałek do masażu, refleksoterapii, akupresury, kosmetologii dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony, czarny Kolory masażerów są wybierane i wysyłane losowo. Na życzenie klienta,...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się