Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Pajączek dźwiękowy na proste plecy

59,00 zł (brutto)
Wybierz kolor
  • Niebieski
  • Czarny
  • Różowy

Pajączek na proste plecy to niewielkie urządzenie do noszenia na plecach, którego zadaniem jest monitorowanie postawy i przypominanie o właściwym jej trzymaniu.

KOLORY:
czarny
różowy
niebieski

Rozmiar: uniwersalny

Opis

Dla kogo?

Dla dzieci i dorosłych, każdego kto chce mieć prostą sylwetkę.

Efekty:

skutecznie prostuje plecy dzięki czemu dotlenia organizm
eliminuje bóle kręgosłupa
korzystnie wpływa na wizerunek
redukuje stres

________________________________________________________________

Idealnie sprawdza się przy:
zaokrąglonych plecach
odstających łopatkach
asymetrycznych ramionach
płaskiej klatce piersiowej

Dla czego i jak działa?
wzmacnia mięśnie pleców
wyrabia nawyk prawidłowej postawy

Pajączek jest wyrobem medycznym stworzonym przez specjalistów rehabilitacji dziecięcej.
Pajączek posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Istota wynalazku polega na czynnym wzmacnianiu mięśni i wyrabianiu nawyku prawidłowej postawy w staniu, chodzie i siedzeniu. Dzięki temu osoba, która go nosi przestaje się garbić. Zaleca się noszenie Pajączka szczególnie dzieciom i młodzieży w okresie wzrostu i kształtowania się postawy ciała. Poleca się go również osobom dorosłym posiadającym zaokrąglone plecy i złą postawę. 

Pajączka zakładamy na plecy w taki sposób, aby szelki były lekko napięte a przy garbieniu wyzwalał się sygnał dźwiekowy. Zaleca się noszenie sygnalizatora postawy dwa – trzy razy dziennie po ok. 10-15 minut – podczas oglądania TV, pracy na komputerze lub odrabiania lekcji.

Pajączek jest zasilany 2 bateriami typu zegarkowego, które zapewniają właściwie dożywotnie działanie, ponieważ produkt nie wydaje dźwięków przez większość czasu użytkowania.

Zanim zaczniemy regularnie stosować Pajączka należy odpowiednio wyregulować długość szelek. W tym celu zakładamy Pajączka, przyjmujemy prawidłową, wyprostowaną postawę i regulujemy długość szelek tak, aby przy zachowaniu prawidłowej postawy były one lekko napięte a Pajączek nie wydawał sygnałów dźwiękowych. W celu łatwiejszego ustawienia długości szelek warto skorzystać z pomocy drugiej osoby.

Zaleca się stosowanie jednego Pajączka przez jedną osobę aby uniknąć precyzyjnej regulacji szelek za każdym razem przed zastosowaniem Pajączka.

UWAGA: Pajączka nie zaleca się dzieciom z rozpoznaną skoliozą a wszelkie wątpliwości winny być konsultowane z lekarzem.

Specyfikacja produktu
1MED
Produkty powiązane
74,00 zł (brutto)
Pajączek na proste plecy to niewielkie urządzenie do noszenia na plecach, którego zadaniem jest monitorowanie postawy i przypominanie o właściwym jej trzymaniu. KOLORY:czerwonyindygoRozmiar: uniwersalny
16 innych produktów w tej samej kategorii:
74,00 zł (brutto)
Pajączek na proste plecy to niewielkie urządzenie do noszenia na plecach, którego zadaniem jest monitorowanie postawy i przypominanie o właściwym jej trzymaniu. KOLORY:czerwonyindygoRozmiar: uniwersalny
56,00 zł (brutto)
ROZMIARY:Obwód uda (cm):      S-34-43,   M-43-48,   L-48-53,   XL>53Obwód kolana (cm): S-28-33,   M-33-40,   L-40-45,   XL>45Obwód łydki (cm):    S-25-31,   M-31-36,   L-36-40,   XL>41

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się