Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Podróżnik” 6,2

60,00 zł (brutto)
Marka:

dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony

Kolory aplikatorów są wybierane wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania aplikatora w wybranym przez niego kolorze (zaznaczonym w „Dodatkowych informacjach” w zamówieniu), jeżeli jest on dostępny na magazynie w momencie realizacji zamówienia.

Do każdego zamówienia nieodpłatnie dołączamy książeczkę „Aplikatory Lyapko. Metodyka stosowania”, gdzie bardzo szczegółowo opisana jest istota powierzchniowej terapii wieloigłowej, mechanizmy działania aplikatrorów wieloigłowych, wskazania do stosowania w/w terapii oraz szczegółowy opis przeprowadzania zabiegów przy konkretnych dolegliwościach.

Opis

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Podróżnik plus” 6,2 stosujemy najczęściej miejscowo. Przede wszystkim stosujemy go w okolicy kręgów szyjnych, piersiowej i krzyżowo-lędźwiowej części kręgosłupa oraz w okolicach stawów. Wykazuje on dużą efektywność w usunięcia bólów. Aplikator Podróżnik 6,2 posiada większy rozstaw igieł – 6,2 mm. Rozstaw igieł aplikatora Lyapko sprawdza się najlepiej w stosowaniu u osób z mniejszą wrażliwością skóry lub osób większej budowy ciała.

Aplikator dr Lyapko “Podróżnik plus” 6,2 może być stosowany do długotrwałego noszenia w miejscach odczuwania największego bólu, bądź w strefach największego umiejscowienia punktów akupunkturowych.

Na aplikatorze można też leżeć łącząc go, na przykład, z większym aplikatorem – matą Lyapko. Ten nieduży aplikator sprawdza się, kiedy nosimy go pod pasem, elastycznym bandażem lub opaską uciskową. Czas zabiegu w postaci noszenia aplikatora dociśniętego na danym małym odcinku ciała wynosi od 30 minut do 2 – 3 godzin.

Aplikator wieloigłowy Lyapko Podróżnik 6,2 jest optymalnym sposobem, nie wymagającym dodatkowego wysiłku od pacjenta oraz pomocy innych osób. Skutecznie usuwa ból, zmniejsza napięcia i zmęczenie, a rano naładowuje organizm dodatkową energią na cały dzień.

Czas oddziaływania na skórę zależy od występowania konkretnych objawów.

W przypadku ostrych i intensywnych bólów, podwyższonego ciśnienienia tętniczego, rozdrażnienia, pobudzenia, bezsenności zaleca się korzystać z aplikatora w drugiej połowie dnia lub przed snem. Czas wykonywania masażu aplikatorem płaskim wynosi ok. 15-30 minut na masowaną część ciała.

Przy chronicznych bólach, senności, osłabieniu, obniżonej wrażliwości oddziaływanie aplikatorem Lyapko jest najbardziej efektywne w godzinach porannych i w pierwszej połowie dnia. Czas masowania – to 7-10 minut.

Specyfikacja produktu
0015

Opis

Wymiary
59 × 235 mm
Odstępy między igłami
6,2 mm
Ilość igieł
375
Skład igieł
żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro
Podstawa
guma medyczna
Gwarancja
12 miesięcy
Produkty powiązane
115,00 zł (brutto)
dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony Kolory aplikatorów są wybierane wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania aplikatora w wybranym przez niego kolorze...
120,00 zł (brutto)
dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony Kolory aplikatorów są wybierane wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania aplikatora w wybranym przez niego kolorze...
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się