Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Mata do masażu Popularna 7,0 Lyapko

130,00 zł (brutto)
Marka:

Mata do masażu, refleksoterapii, akupresury

dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony, czarny

Kolory masażerów są wybierane i wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania produktu w wybranym przez niego kolorze (zaznaczonym w „Dodatkowych informacjach” w zamówieniu), jeżeli jest on dostępny na magazynie w momencie realizacji zamówienia.

Opis

Mata do masażu Popularna 7,0 firmy Lyapko – jest niedużą matą niewątpliwie o dużych możliwościach. Dzięki swoim wymiarom i dużemu rozstawowi igieł posiada podwyższoną intensywność i efektywność oddziaływania. Można ją stosować miejscowo do masażu na różnych odcinkach ciała. Może być stosowana do oddziaływania w miejscach odczuwania największego bólu, bądź w strefach największego umiejscowienia punktów akupunkturowych.

Masażer wieloigłowy w postaci maty jest optymalnym sposobem, nie wymagającym dodatkowego wysiłku oraz pomocy innych osób. Skutecznie pomaga usuwać ból, zmniejsza  napięcia i zmęczenie, a rano naładowuje organizm dodatkową energią na cały dzień.

Rozstaw igieł masażera Popularnego wynosi 7 mm co kwalifikuje go do stosowanie przez osoby o mniejszej wrażliwości skóry.

Matę Lyapko Popularną 7,0 mogą stosować również osoby o tęższej budowie ciała.

Czas oddziaływania na skórę przy pomocy masażera zależy od występowania konkretnych objawów. Przy objawach typu „+”; (ostre i intensywne bóle, nerwowość, pobudliwość, bezsenność) zaleca się używania masażerów w drugiej połowie dnia lub przed snem. Czas oddziaływania przy pomocy maty ok. 15-30 min. i więcej. Przy objawach typu „-„ (chroniczne bóle – najczęściej pojawiające się w nocy, senność, słabość, obniżenie czucia, u osób osłabionych przez chorobę i u osób starszych) zaleca się używania masażerów w godzinach porannych i w pierwszej połowie dnia. Czas oddziaływania przy pomocy maty ok. 7-10 min.

Specyfikacja produktu

Opis

Wymiary
95 × 320 mm
Odstępy między igłami
7,0 mm
Ilość igieł
591
Skład igieł
żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro
Podstawa
guma medyczna
Gwarancja
12 miesięcy
Produkty powiązane
Brak produktów
16 innych produktów w tej samej kategorii:
130,00 zł (brutto)
Czym są nakładki blokujące niebieskie światła – Blocker OwlEYE? Bloker OwlEYE to filtr soczewkowy oprawiony w ramki okularów, jego zadaniem jest ochrona przed szkodliwym działaniem sztucznego światła – w...
43,00 zł (brutto)
Do intensywnej regeneracji cery wrażliwej, zaczerwienionej, naczynkowej. Łagodzi stany zapalne, regeneruje i przywraca naturalny blask. Rewitalizuje i wygładza, zmniejsza blizny i rozstępy.  Unikatowym...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się