Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Wielofunkcyjna poduszka ortopedyczna - magnetyczna - Butterfly Ort

145,00 zł (brutto)
Wybierz kolor
  • Brąz jasny
  • Turkusowy
Ostatnie sztuki w magazynie 1 Przedmioty
Opis

KOMPLET Z POKROWCEM

WYPEŁNIENIE:

Niebanalna konstrukcja oraz luksusowe włókno celulozowo-silikonowe, użyte na wypełnienie poduszki, decydują o nieodkształcalności formy i niebywałym komforcie użytkowania.

Ortopedyczna poduszka magnetyczna:
*jest idealna do spania
*bardzo przydatna w podróży
*niezastąpiona przy dyskopatiach szyjnych, bólach migrenowych czy zawrotach głowy

Z poduszką ortopedyczną “Butterfly” można pokonać ból i stres. Odzyskać zdrowy, relaksujący sen. Poduszka ortopedyczna znacznie ułatwia leczenie dolegliwości kręgosłupa szyjnego. Pomaga przy bolesnym barku, bólach migrenowych i zawrotach głowy. Zapobiega dyskopatiom odcinka szyjnego  kręgosłupa.

Wewnątrz poduszki, w jednej z trzech płaszczyzn umocowano za pomocą nitki i igły 10 magnesów ferro ceramicznych o mocy 1200 Gausów każdy, w polaryzacji ujemnej bieguna północnego “N”-negativ! Magnesy umocowane wewnątrz poduszki oddają swoją energię poprzez kontakt fizyczny ze skórą.

Proponowany przez nas produkt jest bezpieczny, skuteczny, wszechstronnie sprawdzony. Posiada wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I.

TKANINY POKRYCIOWE:
Poszycie zewnętrzne poduszki magnetycznej stanowią mocne tkaniny obiciowe w przyjemnych tonacjach kolorystycznych: aksamity, naturalne lny i bawełny. Każda poduszka wyposażona jest w pokrowiec zabezpieczający z frotty bawełnianej.

Przy zamówieniu należy w “Dodatkowych informacjach” podać numer wybranego modelu poduszki. Wzory znajdują się w dodatkowych zdjęciach.

Specyfikacja produktu
MAG1

Opis

Wysokość
20 cm
Długość
40 cm
Produkty powiązane
Brak produktów
16 innych produktów w tej samej kategorii:
39,00 zł (brutto)
Rozmiar S dopasowany jest na nadgarstek  14-18 centymetrów.Rozmiar M dopasowany jest na nadgarstek 18-20 centymetrów.Rozmiar L dopasowany jest na nadgarstek  21-23 centymetry.
710,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające M jest to prześcieradło uziemiające, składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 160 cm, plus przewód i wtyczka. Wzdłuż boków prześcieradła są doszyte...
810,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające XL jest to prześcieradło uziemiające, o wymiarach 210 x 200 cm  razem z kablem i wtyczką. (plus panele 100 % bawełniane doszyte po bokach długich – całość to 210 x 290 cm) , składa się z...
460,00 zł (brutto)
Mata Ekranująco Uziemiająca Wielofunkcyjna, to doskonałe rozwiązanie łączące ochronę przed EMF jak i uziemianie w jednym produkcie. Dwa kolory: szara drobna krateczka i jeansowy. Zestaw razem z kablem i wtyczką.

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się