Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Wielofunkcyjna poduszka ortopedyczna - magnetyczna - Butterfly Ort

145,00 zł (brutto)
Wybierz kolor
  • Brąz jasny
  • Turkusowy
Ostatnie sztuki w magazynie 1 Przedmioty
Opis

KOMPLET Z POKROWCEM

WYPEŁNIENIE:

Niebanalna konstrukcja oraz luksusowe włókno celulozowo-silikonowe, użyte na wypełnienie poduszki, decydują o nieodkształcalności formy i niebywałym komforcie użytkowania.

Ortopedyczna poduszka magnetyczna:
*jest idealna do spania
*bardzo przydatna w podróży
*niezastąpiona przy dyskopatiach szyjnych, bólach migrenowych czy zawrotach głowy

Z poduszką ortopedyczną “Butterfly” można pokonać ból i stres. Odzyskać zdrowy, relaksujący sen. Poduszka ortopedyczna znacznie ułatwia leczenie dolegliwości kręgosłupa szyjnego. Pomaga przy bolesnym barku, bólach migrenowych i zawrotach głowy. Zapobiega dyskopatiom odcinka szyjnego  kręgosłupa.

Wewnątrz poduszki, w jednej z trzech płaszczyzn umocowano za pomocą nitki i igły 10 magnesów ferro ceramicznych o mocy 1200 Gausów każdy, w polaryzacji ujemnej bieguna północnego “N”-negativ! Magnesy umocowane wewnątrz poduszki oddają swoją energię poprzez kontakt fizyczny ze skórą.

Proponowany przez nas produkt jest bezpieczny, skuteczny, wszechstronnie sprawdzony. Posiada wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I.

TKANINY POKRYCIOWE:
Poszycie zewnętrzne poduszki magnetycznej stanowią mocne tkaniny obiciowe w przyjemnych tonacjach kolorystycznych: aksamity, naturalne lny i bawełny. Każda poduszka wyposażona jest w pokrowiec zabezpieczający z frotty bawełnianej.

Przy zamówieniu należy w “Dodatkowych informacjach” podać numer wybranego modelu poduszki. Wzory znajdują się w dodatkowych zdjęciach.

Specyfikacja produktu
MAG1

Opis

Wysokość
20 cm
Długość
40 cm
Produkty powiązane
Brak produktów
16 innych produktów w tej samej kategorii:
600,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające S jest to prześcieradło uziemiające, składające się z bawełny 98 % i srebra 2 %, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 140 cm, plus przewód i wtyczka. Wzdłuż dwóch boków prześcieradła są...
415,00 zł (brutto)
Mata Ekranująco Uziemiająca Wielofunkcyjna, to doskonałe rozwiązanie łączące ochronę przed EMF jak i uziemianie w jednym produkcie. Dwa kolory: szara drobna krateczka i jeansowy. Zestaw razem z kablem i wtyczką.
690,00 zł (brutto)
Prześcieradło uziemiające L jest to prześcieradło uziemiające składające się z bawełny 98% i srebra 2%, o wymiarach powierzchni przewodzącej 210 x 180 cm razem z kablem i wtyczką. Wzdłuż dłuższych boków prześcieradła...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się