Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Olejek tajski Namman Muay 120 ml

35,00 zł (brutto)
Opis

Olejek Naumman Muay – najczęściej używany olejek w sportach walki, znany we wszystkich federacjach – MMA, BJJ, Judo, Zapasy, Kickboxing, Boks, Karate.

Używany przed wysiłkiem fizycznym pomaga rozgrzać mięśnie i stawy oraz przygotowuje ciało do wysiłku. Zastosowanie produktów Namman Muay po treningu pomaga zregenerować mięśnie, zmniejsza napięcie i łagodzi obrzęki i siniaki. Oddziałuje głęboko na całą okolicę bólu a zarazem bezpośrednio w jego źródle.

Dzięki swym unikalnym właściwościom regeneracyjnym tajlandzkie olejki i kremy są bardzo popularne wśród bokserów i pasjonatów sztuk walki, oraz wśród osób potrzebujących szybko i skutecznie przygotować się do zawodów sportowych.

Ponadto produkty Naumman Muay łagodzą ból mięśni, stawów, ścięgien, eliminują opuchliznę i skrzepy krwi. Pomagają również przy problemach zdrowotnych towarzyszących starzeniu się, takimi jak artroza czy dolegliwości reumatyczne. Wszystkie produkty marki Namman Muay są produkowane w Tajlandii z miejscowych składników pochodzenia naturalnego.

Produkty te wyróżniają się charakterystycznym zapachem pomagającym łagodzić migreny i rozluźniać drogi oddechowe podczas kataru czy przeziębienia.

Sposób użycia: Produkt przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Po użyciu dokładnie umyć ręce. Unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i otwartymi ranami, po naniesieniu nie przykrywać. Nie powinien być używany przez osoby z nadwrażliwością na zawarte składniki. Nie jest polecany dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią

Składniki aktywne w 100 gr: Salicylan metylu (17gr), Mentol (5gr), Olejek eukaliptusowy (2gr), Olejek goździkowy (1gr)

Specyfikacja produktu
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
15,00 zł (brutto)
Indeks: KS16 Książka opisuje lecznicze oddziaływanie na małżowinę uszną. Podano dokładny opis ucha oraz metodę masażu (także profilaktycznego automasażu) i stymulacji punktowej dla prawie 200 zastosowań. Format: 14 x...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się