Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Olejek tajski Namman Muay 120 ml

47,00 zł (brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie 2 Przedmioty
Opis

Olejek Naumman Muay – najczęściej używany olejek w sportach walki, znany we wszystkich federacjach – MMA, BJJ, Judo, Zapasy, Kickboxing, Boks, Karate.

Używany przed wysiłkiem fizycznym pomaga rozgrzać mięśnie i stawy oraz przygotowuje ciało do wysiłku. Zastosowanie produktów Namman Muay po treningu pomaga zregenerować mięśnie, zmniejsza napięcie i łagodzi obrzęki i siniaki. Oddziałuje głęboko na całą okolicę bólu a zarazem bezpośrednio w jego źródle.

Dzięki swym unikalnym właściwościom regeneracyjnym tajlandzkie olejki i kremy są bardzo popularne wśród bokserów i pasjonatów sztuk walki, oraz wśród osób potrzebujących szybko i skutecznie przygotować się do zawodów sportowych.

Ponadto produkty Naumman Muay łagodzą ból mięśni, stawów, ścięgien, eliminują opuchliznę i skrzepy krwi. Pomagają również przy problemach zdrowotnych towarzyszących starzeniu się, takimi jak artroza czy dolegliwości reumatyczne. Wszystkie produkty marki Namman Muay są produkowane w Tajlandii z miejscowych składników pochodzenia naturalnego.

Produkty te wyróżniają się charakterystycznym zapachem pomagającym łagodzić migreny i rozluźniać drogi oddechowe podczas kataru czy przeziębienia.

Sposób użycia: Produkt przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Po użyciu dokładnie umyć ręce. Unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i otwartymi ranami, po naniesieniu nie przykrywać. Nie powinien być używany przez osoby z nadwrażliwością na zawarte składniki. Nie jest polecany dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią

Składniki aktywne w 100 gr: Salicylan metylu (17gr), Mentol (5gr), Olejek eukaliptusowy (2gr), Olejek goździkowy (1gr)

Specyfikacja produktu
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
24,00 zł (brutto)
Czy rozmowa na temat tak pospolitej rośliny jak RUMIANEK może wydać się interesująca? Odpowiedź na to pytanie pozostawimy PAŃSTWU. Niemniej jednak, nie mamy żadnych wątpliwości, że ta rozmowa przyniesie korzyści,...
48,00 zł (brutto)
Aparat na halluksy składa się z elastycznej taśmy zakończonej pętlą nakładaną na paluch. Taśmę owijamy wokół stopy i tym samym regulujemy siłę odwodzenia. Aparat można stosować całodobowo, jest niezwykle komfortowy....

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się