Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Automeridian kosmetyk

350,00 zł (brutto)

AUTOMERIDIAN kosmetyk pozwala na zastosowanie akupunktury w samoleczeniu; dodatkowo duża elektroda czynna pozwala na wykonanie bardzo skutecznego masażu. Dzięki specyficznym impulsom elektrycznym zarówno stymulacja punktów akupunkturowych, jak i masaż jest bardzo skuteczny, czasem dając wręcz zdumiewające efekty.

Opis

AUTOMERIDIAN kosmetyk został wyposażony w gniazdko, umożliwiające podłączenie dodatkowych akcesoriów: grzebień Triada do elektrostymulacji cebulek włosowych, elektrodę precyzyjną i elektrodę uniwersalną.

Podstawowe zastosowania AUTOMERIDIANu kosmetyk:
*usuwanie zmarszczek,
*przyspieszenie gojenia ran, oparzeń, opryszczki (febry),
*usuwanie obrzęku nóg i uczucia zmęczenia,
*usuwanie obrzęków stawów,
*medycyna sportowa (wzmacnianie i rozluźnianie mięśni, pozbywanie tremy), i wszystkie zastosowania automeridianu standard

AUTOMERIDIAN kosmetyk powstał po ponad trzyletnim okresie produkcji AUTOMERIDIANu standardowego, jako odpowiedź na zgłaszane uwagi użytkowników. Jest kolejną wersją, praktycznie pod każdym względem lepszą od poprzednika. Jego podstawowe cechy to:
*duża elektroda czynna, umożliwiająca o wiele łatwiejsze wykrywanie punktów akupunkturowych,
*możliwość wykonania masażu elektrycznego,
*zwiększona moc impulsów,
*gniazdko do podłączenia akcesoriów

Z myślą o osobach uczulonych na kontakt skóry z metalami AUTOMERIDIAN kosmetyk jest produkowany wyłącznie w wersji z pozłacanymi elektrodami, dzięki czemu jest dostępny dla każdego.

AUTOMERIDIAN kosmetyk - dane techniczne

Aparat AUTOMERIDIAN kosmetyk podaje impulsy elektryczne w postaci paczkowanej, jak pokazano na rysunku obok. Dzięki takiemu złożeniu dwóch częstotliwości została bardzo silnie zwiększona skuteczność. Częstotliwość niska, 5Hz, peni rolę terapeutyczną. Częstotliwość wysoka, 2200Hz, pełni rolę nośnej, łatwo przechodząc przez skórę. Jej brak spowodowałby silne tłumienie prądu i niewielką skuteczność. Ten sposób stymulacji został zgłoszony w Urzędzie Patentowym RP i jest chroniony patentem nr 165804.

AUTOMERIDIAN kosmetyk - przyrząd o bardzo szerokim zakresie zastosowań jest produktem całkowicie polskim - od pomysłu, przez konstrukcję, po wykonanie. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy owocuje coraz to lepszymi rozwiązaniami - AUTOMERIDIAN kosmetyk wyposażony został w dużą elektrodę bardzo ułatwiającą znajdywanie punktów akupunkturowych. Mimo braku elektronicznego wykrywacza odnajdywanie tych punktów jest wręcz dziecinnie proste - należy kierować się uczuciem mrowienia, gdyż punkty akupunkturowe są bardziej wrażliwe na prąd niż reszta skóry.

Zwiększona siła prądu aparatu pozwala na stosowanie go w masażu elektrycznym. Doskonale się sprawdza przy usuwaniu obrzęków, gojeniu ran i oparzeń, likwidacji zmarszczek itp.

Specyfikacja produktu
Produkty powiązane
Brak produktów
16 innych produktów w tej samej kategorii:
48,00 zł (brutto)
Aparat na halluksy składa się z elastycznej taśmy zakończonej pętlą nakładaną na paluch. Taśmę owijamy wokół stopy i tym samym regulujemy siłę odwodzenia. Aparat można stosować całodobowo, jest niezwykle komfortowy....
36,00 zł (brutto)
Natura oferuje nam całe mnóstwo sposobów służących zachowaniu zdrowia i harmonii wewnętrznej. Warto zastosować je na własny użytek. Niniejsza książka będzie pomocna w tym zakresie, gdyż prezentuje całe spektrum takich...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się