Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 4,9

125,00 zł (brutto)
Marka:

dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony

Kolory aplikatorów są wybierane wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania aplikatora w wybranym przez niego kolorze (zaznaczonym w „Dodatkowych informacjach” w zamówieniu), jeżeli jest on dostępny na magazynie w momencie realizacji zamówienia.

Do każdego zamówienia nieodpłatnie dołączamy książeczkę „Aplikatory Lyapko. Metodyka stosowania”, gdzie bardzo szczegółowo opisana jest istota powierzchniowej terapii wieloigłowej, mechanizmy działania aplikatrorów wieloigłowych, wskazania do stosowania w/w terapii oraz szczegółowy opis przeprowadzania zabiegów przy konkretnych dolegliwościach.

Opis

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 4,9 posiada mały rozstaw igieł – 4,9 mm. Dzięki temu sprawdza się lepiej o osób o podwyższonej wrażliwości skóry, u osób szczupłych i dzieci. Stosujemy go najczęściej miejscowo. Bez wątpienia sprawdza się najlepiej do zabiegów w okolicy kręgów szyjnych, piersiowej i krzyżowo-lędźwiowej części kręgosłupa. Oczywiście można go też stosować na innych mniejszych powierzchniach ciała. Nadaje się do długotrwałego oddziaływania na miejsca odczuwania najbardziej uporczywego bólu, bądź w strefach największego umiejscowienia punktów akupunkturowych. Aplikator Duet można też łączyć pod czas zabiegu z innymi większymi aplikatorami płaskimi i leżąc na nich obejmować zabiegiem dużą powierzchnie ciała.

Matę Duet można łączyć na przykład z większymi matami Lyapko. Dobrym sposobem jest też przymocowanie jej do określonej powierzchni ciała elastycznym bandażem lub opaską uciskową. Czas zabiegu od 30 minut do 2 – 3 godzin.

Zastosowanie płaskich aplikatorów jest optymalnym sposobem, nie wymagającym dodatkowego wysiłku od pacjenta oraz pomocy innych osób.

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 4,9 skutecznie usuwa ból, zmniejsza napięcia i zmęczenie, a rano naładowuje organizm dodatkową energią na cały dzień.

Specyfikacja produktu

Opis

Wymiary
53×460 mm
Odstępy między igłami
4,9 mm
Ilość igieł
1022
Skład igieł
żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro
Podstawa
guma medyczna
Gwarancja
12 miesięcy
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
115,00 zł (brutto)
dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony Kolory aplikatorów są wybierane wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania aplikatora w wybranym przez niego kolorze...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się