Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Aplikator - pas "Zdrowie” – KOMPLET 2 pasów (22 mm + 44 mm) - 9 segmentowy

519,00 zł (brutto)
Opis

Aplikator wieloigłowy – pas "Zdrowie” – KOMPLET 2 Pasów (9-segmentowy

Komplet składa się z:
1 pasa o długości 4,86 m z gumowymi paskami mocującymi (3,96 m bez pasków mocujących) o szerokości 22 mm
1 pasa o długości 4,86 m z gumowymi paskami mocującymi (3,96 m bez pasków mocujących) o szerokości 44 mm
Rozstaw igieł 4,3 mm
Ilość igieł: 13 770

Każdy pas składa się z części roboczej (z igłami) i gumowych pasków mocujących (bez igieł), służących do miękkiego przymocowania pasa na ciele. ?
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro; podstawa: guma medyczna.
Pas składa się z 5 segmentów. Segment – to część pasa ok. 44 cm.

Do każdego zamówienia nieodpłatnie dołączamy książeczkę „Aplikatory Lyapko. Metodyka stosowania”, gdzie bardzo szczegółowo opisana jest istota powierzchniowej terapii wieloigłowej, mechanizmy działania aplikatrorów wieloigłowych, wskazania do stosowania w/w terapii oraz szczegółowy opis przeprowadzania zabiegów przy konkretnych dolegliwościach.

Aplikator-pas „Zdrowie” jest bardzo elastyczny, a umocowane na nim igły nie uszkadzają skóry. „Owijanie się” pasem może się odbywać pod nadzorem specjalisty, można go również nakładać samodzielnie w warunkach domowych. Zwiększona powierzchnia robocza w sposób unikalny oddziałuje uzdrawiająco praktycznie na wszystkie punkty akupunkturowe danego odcinka ciała. Po umocowaniu pasa na ciele odczuwamy lekkość, ciepło, rozluźnienie, powrót sił i energii w całym organizmie.

Intensywność uciskania igieł pasa na powłoki skórne jest regulowania w trakcie jego mocowania na ciele. Pas nie utrudnia ruchów i pozwala na aktywne wykonywanie wszystkich czynności, a także ćwiczeń rozluźniających i leczniczych: 
•Pomaga w leczeniu i profilaktyce różnych schorzeń;?
•Usuwa bóle kręgosłupa, stawów i mięśni;

•W sporcie pozwala szybciej zregenerować siły po dużych obciążeniach fizycznych;?
•Zapewnia przyspieszenie powrotu do zdrowia (po urazach, nadciągnięciu mięśni, po złamaniach, operacjach chirurgicznych) dzięki znacznemu przyspieszeniu procesów biochemicznych i utleniająco-rehabilitacyjnych w organizmie;
?•Zwiększa siłową i sprawnościową wytrzymałość sportowców;

?Komplet 2 pasów „Zdrowie” jest idealnym rozwiązaniem dla osób amatorsko lub zawodowo zajmujących się różnymi dyscyplinami sportowymi, czy też dla osób, które chcą wykonywać jednorazowo kompleksowe zabiegi przy jednocześnie występujących różnych schorzeniach. Aplikatory-pasy „Zdrowie” są idealne do stosowania na tułowiu, na kończynach górnych i dolnych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu nt. stosowania aplikatorów dr N.Lyapko w medycymie sportowej

UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI I DEZYNFEKCJA

W warunkach domowych — zaleca się obróbkę roztworem myjącym, przemywanie pod bieżącą wodą i suszenie strumieniem gorącego powietrza (suszarką).

W placówkach leczniczych do sterylizacji aplikatorów używa się powszechnie stosowanych preparatów medycznych do dezynfekcji powierzchni sprzętu. Polecamy następujące środki:
do spryskiwania dezynfekowanej powierzchni:
Incidin Foam (Ecolab) 750 ml
Incidin Foam (Ecolab) 5 l
do zanurzania w roztworze dezynfekującym:
Sekusept Plus (Ecolab) 2 l
Sekusept Plus (Ecolab) 6 l

Przy poprawnym korzystaniu aplikatora jego termin przydatności stanowi 5 – 7 lat.

Specyfikacja produktu
0033
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
340,00 zł (brutto)
dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony Kolory aplikatorów są wybierane wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania aplikatora w wybranym przez niego kolorze...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się