Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Zestaw gotowych aplikacji KINESIO TAPE na NADGARSTEK - NASARA

39,00 zł (brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie 1 Przedmiot
Opis

Zestaw gotowych aplikacji KINESIOLOGY na NADGARSTEK

Nasara PreCut Quick Strip to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie fizjoterapii. 16 precyzyjnie dociętych elementów idealnie nadaje do samodzielnego stosowania, a także ułatwia pracę profesjonalistom.

Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja z opisem w języku polskim.

Dostępne są w 8 wersjach: szyja, plecy, bark, nadgarstek, kolano, stopa, łokieć, łydka.

Materiał nośny wykonany jest z bawełny pokryty klejem akrylowym przyjaznym dla skóry. Taśmy są oddychające, wodoodporne (tolerują nawet codzienne prysznice czy basen). Nie ograniczają swobody ruchów, ciało jest w stanie włączyć swoje zdolności samoleczenia.

Pakiet aplikacji Nasara jest teraz możliwy do użytku również dla laików, szybko i łatwo pomoże w codziennych dolegliwości. Plastry kinesiology Nasara są wyrobem medycznym, spełniają rygorystyczne normy jakościowe.

Specyfikacja produktu
ORT13
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
30,00 zł (brutto)
Mata Jeżyk czyli mata do akupresury i do masażu. Jest to elastyczna mata, wykonana ze specjalistycznego tworzywa sztucznego, posiada wiele stożkowatych wypustek różnych wysokości, które odgrywają kluczową rolę w...
330,00 zł (brutto)
Mata do masażu, refleksoterapii, akupresury, kosmetologii dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony Kolory masażerów są wybierane i wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się