Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

AQUAFLEX - system do ćwiczeń mięśni miednicy

175,00 zł (brutto)
Obecnie brak na stanie
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

FILM - INSTRUKCJA STOSOWANIA

Opis

Aquaflex uzyskał w marcu 2001 roku atest Polskiego Instytutu Leków, ponadto jego skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi prowadzonymi m.in. w Anglii, Niemczech, Szwecji, USA, Australii i Nowej Zelandii.

Aquaflex został zaprojektowany specjalnie dla kobiet, które:

√ cierpią na wysiłkowe nietrzymanie moczu
√ cierpią na parcia naglące związane z pęcherzem nadreaktywnym
√ chcą uniknąć ryzyka osłabienia mięśni miednicy i poprawić jakość współżycia
√ chcą przygotować mięśnie dna miednicy do ciąży
√ chcą szybko powrócić do formy po porodzie

AQUAFLEX to potwierdzony klinicznie system do ćwiczeń mięśni miednicy, składający się z dwóch stożków dopochwowych z czterema wymiennymi ciężarkami o różnej wadze. Zestaw ten wykorzystuje działanie tzw. ćwiczeń Kegla, które służą wzmocnieniu mięśni podtrzymujących podstawę pęcherza moczowego. Pacjentka osiąga trwałe rezultaty, bezpieczną i nieinwazyjną droga.

Wprowadzony do środka stożek Aquaflex z ciężarkiem w środku powoduje u ćwiczącej kobiety uczucie, że stożek może za chwilę wypaść. Jest to oczywiście doznanie pozorne ale zmuszające do utrzymywania mięśni pochwy i dna miednicy w napięciu.

Stożki różnią się wielkością – większy z nich jest dla początkujących, drugi dla bardziej zaawansowanych rehabilitantek. Po zaapliko­waniu stożka do pochwy, dolne mięśnie miednicy odruchowo zaciskają się wokół niego, dzięki czemu następuje natychmiastowa identyfikacja i naprężenie właściwego mięśnia. Tak więc, używając stożków, nie trzeba już wykonywać “ściskania i podnoszenia” – ruchów wykonywanych przy ćwiczeniach mięśni miednicy bez użycia stożków, których opanowanie wymaga trzy razy więcej czasu niż nauczenie się obsługi systemu Aquaflex. Ćwiczenia przy pomocy stożków Aquaflex poprawiają jednocześnie siłę skurczu, jak rówież długość jego trwania. Umiejętność utrzymania mięśni Kegla w napięciu przez kilka sekund ma szczególne znaczenie na efekt ćwiczeń, na to, jak nasze mięśnie mają pracowStożki różnią się wielkością – większy z nich jest dla początkujących, drugi dla bardziej zaawansowanych rehabilitantek. Po zaapliko­waniu stożka do pochwy, dolne mięśnie miednicy odruchowo zaciskają się wokół niego, dzięki czemu następuje natychmiastowa identyfikacja i naprężenie właściwego mięśnia. Tak więc, używając stożków, nie trzeba już wykonywać “ściskania i podnoszenia” – ruchów wykonywanych na co dzień.

Aquaflex jest najbardziej wszechstronnym, bezpiecznym i łatwym w użyciu systemem stożków dopochwowych. Najlepiej samemu przekonać się jak proste i skuteczne są ćwiczenia z pomocą stożków Aquaflex. Opinie Pacjentek, które stosują te stożki są dla nich najlepszą reklamą.

Dzięki Aquaflex odpowiednie mięśnie pracują automatycznie “za pacjentkę”. Zmniejsza to uciążliwość regularnych ćwiczeń i gwarantuje wysoką efektywność tej metody w krótkim czasie. Z powodu swego unikalnego kształtu, stożek próbuje wysunąć się z pochwy. Pacjentka odruchowo napina mięśnie dna miednicy, światło pochwy zwęża się i stożek pozostaje w środku. W pierwszym etapie rehabilitacji zaleca się używanie stożka bez obciążenia. W cyklu ćwiczeń pacjentka stopniowo zwiększa ciężar używając krążków o coraz większej wadze, co zmusza mięśnie miednicy do intensywniejszej pracy. W ten sposób kobieta może sama oceniać i kontrolować postępy leczenia przy pomocy Aquaflex.

Aquaflex wywołuje odruchowe skurcze w odpowiedzi na obecność stożka w pochwie. Szczególnie wzmacnia siłę skurczów “powolnych”, które trwale poprawiają siłę mięśni dna miednicy (mięśni Kegla). Aquaflex działa podobnie jak Ginekolog, który uczy pacjentkę, np. poprzez aplikację palca do pochwy, uczy kontroli i pokazuje jak zaciskać odpowiednie mięśnie. Dzięki Aquaflex, mamy możliwość codziennego treningu właściwych mięśni i obserwacji postępów w leczeniu. Dokładamy stopniowo ciężarki w miarę wzmacniania mięśni.

Ćwicząc z Aquaflex szybko osiągniesz:

√ Zwiększenie napięcia mięśni miednicy
√ Zwiększony poziom energii i zmniejszenie uczucia zmęczenia
√ Zmniejszenie poziomu stresu
√ Wzrost libido i poprawa jakości życia seksualnego

Specyfikacja produktu
ALFX1
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
115,00 zł (brutto)
dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony Kolory aplikatorów są wybierane wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania aplikatora w wybranym przez niego kolorze...
120,00 zł (brutto)
dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony Kolory aplikatorów są wybierane wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania aplikatora w wybranym przez niego kolorze...

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się