Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Aparat na haluksy Bunito Duo

Ograniczona oferta specjalna
59,00 zł (brutto) 129,00 zł
Wybierz kolor
  • Beżowy
Wybierz rozmiar
  • L 39-43
Obecnie brak na stanie
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Aparat do aktywnej korekcji palucha koślawego.
Umożliwia ruch w stawie, dzięki czemu można go używać podczas chodu.
Uniwersalny dla prawej i lewej stopy.
Kolor: cielisty
Rozmiary:
S (dla osób z numerem obuwia 34-38) 
L (dla osób z numerem obuwia 39-43)

Opis

NAJSKUTECZNIEJSZY APARAT NA HALUKSY - BUNITO DUO – WALKA Z PALUCHEM KOŚLAWYM

Czym jest Bunito Duo?
Jest to aparat – szyna do aktywnej korekcji haluksów. Dwuzawiasowa konstrukcja szyny Bunito Duo umożliwia ruch stawu, dzięki czemu możliwa jest korekta ustawienia palca podczas chodu. Szyna na haluksy Bunito Duo można stosować w lekkim i średnim stopniu zaawansowania zmian, jak również w rehabilitacji pooperacyjnej. Najlepszy efekt terapeutyczny uzyskuje się podczas stosowania aparatu podczas chodu, ponieważ “pracujący staw” najszybciej się rehabilituje.

Aparat korekcyjny Bunito Duo należy stosować od 4 do 6 godzin w ciągu dnia.

Ponadto można go zakładać na noc.

Bolące haluksy to nie problem!

Zasada działania szyny Bunito Duo - innowacyjnego aparatu na haluksy od dr Sapporo JAK DZIAŁA SKUTECZNY APARAT NA HALUKSY?
1. Opaska na paluch, która koryguje ustawienie palucha i odciąga go od pozostałych palców, ustawiając w prawidłowej pozycji.
2. Miękka wkładka, która łagodzi dolegliwości bólowe. W aparacie korekcyjnym palucha koślawego Bunito Duo występują dwa rodzaje wkładek: podłużna oraz kolista. Wkładki można odczepić od aparatu i schłodzić w lodówce, a następnie przyłożyć do miejsca bólu. W ten sposób uzyskujemy efekt krioterapii miejscowej.
3. Inteligentny przegub – najważniejszy element aparatu. Konstrukcja zawiasowa umożliwia ruch w stawie, dzięki czemu w aparacie można chodzić. Szyna Bunito Duo jako jedyny aparat na rynku posiada zaawansowaną i innowacyjną konstrukcję dwuzawiasową, która doskonale odwzorowuje biomechanikę stawu śródstopno – paliczkowego palucha. Wprowadzone przez nas rozwiązanie to uzyskało ochronę patentową.
4. Opaska na śródstopie, która zbliża kości śródstopia zmniejszając płaskostopie poprzeczne. Dzięki temu przywraca właściwą funkcję mięśnia zginacza długiego palucha

Specyfikacja produktu
DRS2
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
46,00 zł (brutto)
Aparat na halluksy składa się z elastycznej taśmy zakończonej uchwytem nakładanym na paluch. Taśmę owijamy wokół stopy i tym samym regulujemy siłę odwodzenia palucha. Aparat można stosować całodobowo, jest niezwykle...
60,00 zł (brutto)
Pajączek na proste plecy to niewielkie urządzenie do noszenia na plecach, którego zadaniem jest monitorowanie postawy i przypominanie o właściwym jej trzymaniu. KOLORY:czerwonyindygoRozmiar: uniwersalny

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się