Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Buty do akupresury z kamieniami na miękkiej podeszwie

99,00 zł (brutto)
Wybierz rozmiar
  • S (35-37)
  • L (41-42)
  • XL (43-44)
Obecnie brak na stanie
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

W naszej ofercie naszego sklepu posiadamy buty do akupresury w rozmiarach:
S    (35-37)
L     (41-42)
XL   (43-44)

Cena butów jest uzależniona od wybranego rozmiaru.

Opis
Buty do masażu i akupresury “Akupres Soft” z kamieniami naturalnymi na miękkiej podeszwie

Kolor: czarny

Buty do masażu naturalnymi kamieniami Akupres zostały zaprojektowane według koncepcji masażu stóp, funkcjonującej z powodzeniem od ponad 1800 lat w tradycyjnej medycynie chińskiej. Użyte w nich naturalne kamienie (jadeit, czarny bazalt, biały marmur), doskonale stymulują określone punkty na stopie, odpowiadające poszczególnym organom naszego ciała. Powodują dobroczynne działanie na większość narządów wewnętrznych i zewnętrznych oraz pobudzają i stabilizują krążenie krwi.

Regularne korzystanie z naturalnych butów Akupres, utrzymuje stan dobrego zdrowia, przynosi większy komfort, relaks oraz poprawia jakość życia.

Klapki do masażu stóp wytwarzane są dokładnie według zaleceń tradycyjnej medycyny chińskiej dotyczących masażu stóp. Posiadają naturalne kamienie Jianwen, umieszczone na podeszwach w ściśle zaplanowany sposób. Sposób rozmieszczenia kamieni zapewnia działanie na cały organizm, bardzo zbliżone do tradycyjnego chińskiego masażu stóp.

Klapki do akupresury umożliwiają stymulację punktów akupresury na stopach. Dzięki temu wprowadzana jest w obieg większa dawka energii życiowej CHI, która stabilizuje i wzmacnia siły życiowe organizmu. Skutkiem akupresury stóp, jest zdecydowanie lepsze niż normalnie samopoczucie, więcej energii wewnętrznej, oraz więcej siły potrzebnej do wykonywania normalnych zajęć i czynności domowych.

Dobroczynne działanie butów do masażu, wynikające z codziennego stosowania, to:

*masują i stymulują punkty akupunktury i regiony w stopach naturalnymi kamieniami (m. in. jadeit, czarny bazalt, biały marmur) dobranymi przez chińskich lekarzy;

*umożliwiają kontakt ciała bezpośrednio z naturalnymi siłami zawartymi w kamieniach (np. kamienie czarne/szare mają właściwości magnetyczne, kamienie zielone/żółte – właściwości energetyczne, kamienie białe – właściwości relaksacyjne i łagodzące ból;

*poprzez uciskanie dokładnie dobranych partii stopy, buty Akupres regulują krążenie krwi, poprawiają drożność arterii całego krwioobiegu i oczyszczają organizm z toksyn;

*regularne używanie klapek do masażu bezpośrednio przed snem, powoduje znacznie spokojniejszy i głębszy sen;

*zwiększają odporność całego organizmu na choroby;

*regularne używanie butów do masażu powoduje łagodzenie różnego rodzaju bóli w różnych częściach ciała oraz zmniejszają sztywność stawów i napięcie mięśni.

Stosowanie:
Kamienie użyte w butach do akupresury przyklejone są do podeszwy typu EVA bardzo specjalistycznym klejem na bazie składników naturalnych. Podeszwa jest elastyczna, a same kamienie są łagodniej szlifowane. Wiąże się z tym zarówno zwiększony możliwy czas używania, jak i większa swoboda noszenia. Zalecany czas to 1-2 h dziennie, i 10-20 minut jednorazowo. Przy mniej wrażliwych stopach można ich w zasadzie używać jako obuwia domowego. Zalecane osobom o bardziej wrażliwych stopach, oraz takim, które mają więcej czasu
na ich używanie.

Uwagi i ograniczenia:
Butów do masażu Akupres nie powinny używać kobiety w ciąży i będący w czasie menstruacji.
Butów do masażu Akupres nie należy używać przy ciężkich chorobach serca oraz chronicznym, wysokim nadciśnieniu tętniczym.
Butów Akupres nie należy moczyć w wodzie ani w żadnej innej cieczy;
Buty Akupres należy przechowywać z dala od kwasów i innych materiałów żrących i toksycznych.

Specyfikacja produktu
AKP8K
Produkty powiązane
Brak produktów
16 innych produktów w tej samej kategorii:
139,00 zł (brutto)
Rozmiary baniek:  2 bańki o średnicy 25 mm, 2 bańki o średnicy 32 mm, 2 bańki o średnicy 35 mm, 2 bańki o średnicy 45 mm, 2 bańki o średnicy 50 mm, 2 bańki o średnicy 55 mm.

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się